W sam raz na zimową wiosnę

Trudno jest zmobilizować się do działania i wreszcie wyjść z domowych pieleszy, gdy za oknem zima jak się patrzy!

Chyba każdy z nas z nadzieją i zapewne z niecierpliwością wyczekuje pierwszych prawdziwych oznak wiosny i wspomina jak to dawniej bywało o tej porze. Spragnieni światła i ciepła oraz świeżych, pachnących nowalijek musimy uzbroić się w cierpliwość i poszukać skutecznych metod na przetrwanie tego niespodziewanego pogodowego zawirowania w przyrodzie.

Otaczanie się ulubionymi przedmiotami o żywej, jasnej barwie, spożywanie kuszących kolorem i wonią potraw czy wreszcie korzystanie z naturalnych zabiegów regenerujących ciało i dodających sił do działania to tylko przykłady sposobów aktywnego czekania na wiosnę.

Rozpylony w kominku aromaterapeutycznym, wspaniały energetyzująco-pobudzający VAPOMIX® U-1 pobudzi nas do działania i wprowadzi do wnętrz przyjemny, świeży zapach. Preparat zawiera między innymi olejki: rozmarynowy, ylangowy, sandałowy i pieprzowy, które zalecane są przez aromaterapeutów w stanach apatii, bierności, niechęci do życia i działania. Olejek rozmarynowy od XV wieku jest znanym środkiem pobudzającym siły witalne. Słynna “Woda Królowej Węgier” oparta na rozmarynie była stosowana w całej Europie przez wiele stuleci. Olejki ylangowy i sandałowy działają relaksująco i pobudzająco, a olejek pieprzowy dodaje energii i wigoru.

Ten prosty i niesłychanie przyjemny sposób na wiosnę w domowym zaciszu pozwoli pokonać zły nastrój oraz zimową depresję, a tym samym świetnie przygotuje nas do wiosny, która z pewnością nadejdzie…

Dr Beta_kominek aromaterapeutyczny Dr Beta_Vapomix u-1

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz (prosimy nie podawać adresu witryny internetowej - komentarz nie zostanie wówczas opublikowany)