Strona główna » Blog » W drodze do końca

W drodze do końca

Główny bohater gry „W drodze do końca” śpi sobie spokojnie w swoim łóżku, kiedy nagle pada na niego jasne światło i przychodzi czarna zjawa. Człowieczek zdaje sobie sprawę, że nie należy do tego świata i chce pójść do zaświatów. Chce się dowiedzieć jak wygląda przyszłe życie, i Ty musisz mu pomóc tam się dostać. Pomóż mu w znalezieniu świętego pałacu na Północy, bowiem stamtąd może dotrzeć do swego celu.

47942_1_2 47942_2_2 Poruszaj człowieczkiem za pomocą klawiszy strzałek. Klawisz Z służy do czytania znaków oraz otwierania drzwi i pudeł. Naciśnij X, aby używać przedmiotów, takich jak widły, które znajdziesz na początku gry, gdy pójdziesz od drewnianej chaty w górę i prawo, a następnie przejdziesz przez zapadnię. Widły zniszczą krzaki blokujące Ci drogę, ale posłużą Ci również jako broń!

W dalszej części tej gry przygodowej napotkasz dziwaczne żółte stwory, które jesteś w stanie zaatakować swoimi widłami. Nie pozwól im się uderzyć, bo stracisz energię. Podnoś małe serca, aby odzyskiwać energię, oraz duże serca, aby podnieść Twój maksymalny poziom żywotności. Znajdź klucz i wejdź na teren doliny, ale uważaj na nowe potwory: żywe kamienie strzelające w Ciebie małymi kamyczkami oraz strzegące jaskiń nietoperze.

Ostatecznie, musisz spróbować przedostać się przez wielki, ciemny pałac pełen szkieletów i mumii.

Zyskuj dodatkowe serca rozbijając wszystkie napotkane wazy, pokonaj wszystkie potwory i wybieraj właściwy kierunek. Głęboko pod ziemią czeka na Ciebie walka z ostatnim bossem w grze.

Staraj się wywalczyć sobie drogę przez tę grę role-playing i osiągnij swój cel!

47942_3_2

2018-03-14T08:16:05+00:003 maja 2013|Testy|