zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » W deszczu gwiazd! Koncert zespołu Coffeina

W deszczu gwiazd! Koncert zespołu Coffeina

W dniu 11 maja 2012 roku w Teatr & Klub Capitol w Warszawie o godzinie 20.30 odbędzie się koncert zespołu Coffeina, promujący najnowszy singiel zespołu pod tytułem “W deszczu gwiazd”.

Zespół COFFEINA zaprezentuje swój najnowszy singiel pod tytułem „W deszczu gwiazd” oraz przedstawi publiczności zgromadzonej w Teatr & Klub Capitol pozostały materiał przygotowany na swoją pierwszą płytę, która ukaże się w najbliższych miesiącach.

Podczas tego wydarzenia, poza koncertem zespołu, czeka na publiczność wiele atrakcji. Odbędzie się premiera gry logicznej z udziałem członków zespołu COFFEINA przygotowanej przez R1NG – wiodącego na polskim rynku producenta gier on-line (www.r1ng.pl). Ponadto w związku ze zbliżającym się dniem dziecka przeprowadzona zostanie aukcja charytatywna, z której całkowity dochód zostanie przeznaczony na spełnienie marzenia 9-letniego Konrada podopiecznego Fundacji Dziecięca Fantazja cierpiącego na mukowiscydozę, chorobę która stopniowo prowadzi do
wyniszczenia i niewydolności płuc.

Marzeniem Konrada jest pobyt z rodziną w Tatrach. Konrad jak dotąd nie miał okazji zobaczyć polskich gór, nigdy też nie był na wczasach z rodziną. Mamy nadzieję, że dzięki hojności publiczności zgromadzonej tego wieczoru w Teatr & Klub Capitol uda nam się spełnić to marzenie i sprawić, że na twarzy małego Konrada zagości uśmiech.

Singiel zespołu COFFEINA pod tytułem “W deszczu gwiazd”, szturmem zyskuje popularność m.in. w Internecie oraz rozgłośniach radiowych. Zespół wystąpił w dniu 3 lutego 2012 roku w programie “Kawa czy herbata” w TVP 1 oraz 8 marca 2012 roku w programie “Dzień dobry TVN”. Oba występy zostały przyjęte bardzo pozytywnie i odbiły się szerokim echem wśród fanów zespołu oraz w mediach.

Warto zauważyć, iż kanał zespołu COFFEINA na portalu You Tube ma około 30.000 wyświetleń, co pokazuje że twórczość zespołu jest bardzo popularna, tym bardziej że kanał ten został założony dopiero 4 miesiące temu.

Co więcej, promocyjny singiel zespołu Coffeina pod tytułem “W deszczu gwiazd” znalazł się na liście przebojów Radia Świnoujście. Obecnie jest on notowany, już kolejny trzeci tydzień z rzędu, na 1 miejscu wspomnianej listy przebojów. Ponadto utwór ten był hitem dnia w rzeszowskim Radiu Centrum.

Facebook zespołu Coffeina: www.facebook.com/coffeinazespol
You Tube zespołu Coffeina: www.youtube.com/coffeinaofficial
www zespołu Coffeina: www.coffeina.eu

2018-03-14T09:44:11+01:009 maja 2012|Gwiazdy, Kultura, Zdrowie|

Może zainteresuje Cię również: