Strona główna » Blog » Victoria’s Secret Swim 2011

Victoria’s Secret Swim 2011

Najnowszy katalog kostiumów plażowych i kąpielowych słynnej marki Victoria`s Secret na 2011 rok tym razem nie powala raczej na kolana.

W zasadzie wszystkiego można się było spodziewać – żywe kolory, błękit, róż, kwiatowe nadruki, zwierzęce wzory, seksowne kroje, silne wcięcia odsłaniające ciała. Ciekawe są modele wiązane na szyi oraz po bokach dolnej części.

Tradycyjnie natomiast powala sama oprawa i prezentacja. Marka znana z odkrywania i promowania modelek do prezentacji swojej najnowszej kolekcji tym razem wybrała, okrzykniętą sexbombą, Candice Swanepoel.

Candice Swanepoel urodziła się w Mooi River w RPA. Odkryto ją już jako nastolatkę. W pokazach Victoria’s Secret Fashion Show uczestniczy od 2007 roku i jest już stałym „Aniołkiem” marki (Victoria’s Secret Angel). Obecnie mieszka w Nowym Jorku, pasjonuje ją balet, pływanie i uprawianie jogi.

Oczywiście, w najnowszym katalogu, a także na wybiegach pokazów mody, nie zabraknie i pozostałych „Aniołków” marki, takich jak Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Lily Aldridge czy Erin Heatherton.

[nggallery id=675]

foto: Victoria’s Secret

2011-02-06T14:00:46+00:006 lutego 2011|Moda|

Może zainteresuje Cię również: