Strona główna » Blog » Uwolnij Łacha VII edycja!

Uwolnij Łacha VII edycja!

To już VII edycja największej wolnej wymiany ubrań i dodatków. Tym razem spotkamy się w klubie „1500m2 do Wynajęcia” ul. Solec 18; 27 listopada jak zawsze startujemy o godz. 12tej.

Nasze motto „Co Moje To Twoje” jest ekologiczną alternatywą odświeżenia nie tylko naszej garderoby, ale również półek z książkami i płytami, sprzętów AGD/RTV oraz innych rzeczy zalegających w kątach naszych mieszkań. ”Uwolnij Łacha” jest sposobem na kryzys nie tylko w naszych szafach, ale również w portfelach. Zatem przygotujcie wszystko co chcielibyście wymienić, tak aby przyniesione rzeczy miały szansę znalezienia nowego właściciela. Dzięki temu każdy na nową porę roku może wyszukać coś wyjątkowego dla siebie.
Jak zawsze atrakcji kulinarnych nie zabraknie dzięki smakowitym posiłkom z Eko- Naleśnikarnii Kopernika 25 i nie tylko:).
I wszystko okraszone leniwymi dźwiękami, które zapodają Dj Przemo i Marteczka. Tradycyjnie zostanie wyznaczona “strefa nieograniczonej zabawy dla dzieci” wolna od dymu tytoniowego, gdzie pod opieką animatora z Centrum Aktywności Dziecięcej „Skakanka” mali uczestnicy będą mogli lepić, formować, malować.
Tak jak na poprzednich edycjach będzie można zakupić oryginalne rękodzieła (biżuteria, torebki, i różnego rodzaju kobiece dodatki), które swoimi niepowtarzalnymi wzorami będą cieszyły długo jeszcze po imprezie, przypominając dobrą zabawę.
Wszystkie ubrania, które pozostaną po wymianie, przekażemy do praskiego oddziału PCK.
Bilet wstępu 5 zł.

ZAPRASZAMY !!!!

Wszystkie informacje na www.uwolnijlacha.blogspot.com oraz na profilu Facebook

2018-03-14T12:07:26+00:0025 listopada 2010|Styl, Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: