zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Usuwanie blizn potrądzikowych laserem: laseroterapia jeszcze nigdy nie była tak skuteczna jak z PicoSure!

Usuwanie blizn potrądzikowych laserem: laseroterapia jeszcze nigdy nie była tak skuteczna jak z PicoSure!

Trądzik to jedna z tych uporczywych chorób skóry, która daje o sobie znać nawet po wyleczeniu. Jej częstym efektem ubocznym są blizny potrądzikowe, które odznaczają się mało estetycznym wyglądem i których nie jesteśmy w stanie ukryć nawet pod makijażem. W salonach kosmetycznych i gabinetach dermatologicznych proponowano nam do tej pory różne metody usuwania blizn po trądziku – peelingi chemiczne, specjalne maseczki czy zabiegi światłem IPL, jednak żadna z tych metod nie była nigdy tak skuteczna, jak usuwanie blizn potrądzikowych laserem PicoSure. Podpowiadamy, dlaczego warto zdecydować się na zabieg likwidacji blizn właśnie przy pomocy tego urządzenia!

Jak wyglądają blizny po trądziku?

Nierównomierna i jakby “podziurawiona” struktura skóry to właśnie charakterystyczna cecha blizn potrądzikowych. Z tego typu niedoskonałościami najczęściej mamy do czynienia na policzkach i na brodzie, zaś dużo rzadziej na czole czy w okolicy nosa. Nie zmienia to jednak faktu, że jest to problem bardzo widoczny i odbierający twarzy jej delikatność i cały urok. Z bliznami potrądzikowymi równie często zmagają się kobiety co mężczyźni, jak również osoby młodsze (dojrzewające nastolatki) i starsze (kobiety po 30. lub 40. roku życia).

Leczenie blizn potrądzikowych laserem – na czym to polega?

Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych nie jest już metodą całkiem nową, a jednak nadal pozostaje najskuteczniejszym sposobem w walce z tego typu niedoskonałościami. Wiązka światła laserowego prowadzi do uaktywnienia komórek skóry i ich stymulacji do wytwarzania kolagenu, dzięki czemu tkanka, na której znajduje się blizna stopniowo zamienia się w zdrową tkankę – nowe włókna kolagenowe “wypychają” ku górze znajdujące się na skórze blizny, co pozwala na wyrównanie i wygładzenie struktury skóry. Usuwanie blizn potrądzikowych w Klinice Miracki w Warszawie odbywa się przy pomocy lasera nowej generacji PIcoSure. Poznajmy jego niesamowite działanie!

Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych: PicoSure

Laserowe usuwanie blizn po trądziku od dłuższego czasu stanowi najskuteczniejszą metodę walki z tym problemem. Do tej pory jednak zabiegi wykonywane przy pomocy lasera nie zawsze były w stanie spełnić wszystkie nasze oczekiwania – wymagały dużej ilości powtórzeń, wiązały się z pewnym bólem, a dodatkowo nie zawsze pozwalały na usunięcie nieestetycznych niedoskonałości w całości.

Odkąd jednak na rynku pojawił się laser PicoSure problemem przestały być zarówno blizny i przebarwienia potrądzikowe, jak i inne mankamenty urody np. rozstępy, niechciany tatuaż czy makijaż permanentny. W odróżnieniu od innych urządzeń laserowych, laser PicoSure posiada całkowicie unikalną technologię najkrótszego czasu dostarczania światła. Tak wiązka światła laserowego pozwala na przeprowadzenie zabiegów w szybki, skuteczny i praktycznie bezbolesny sposób. PicoSure zapewnia spektakularne efekty i szybkie przywrócenie skórze prawidłowej kondycji, a zarazem komfort podczas wykonywania zabiegu i bezpieczeństwo przed poparzeniami.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Kliniki na stronie klinikamiracki.pl!

2017-08-22T09:01:06+01:0018 sierpnia 2017|Uroda|

Może zainteresuje Cię również: