Strona główna » Blog » Urok miasta w biżuterii diva

Urok miasta w biżuterii diva

Street fashion w wersji glamour? Czemu nie! Błysk i blask króluje w tegorocznych trendach i opanował także polskie ulice. Właśnie w takim klimacie jest biżuteria diva, utrzymana w stylu miejskiego przepychu.

Nic tak nie dodaje uroku i pewności siebie kobiecie jak ciepły blask złota. Do tego modny, kontrastowy kolor i mamy zestaw z najmodniejszych londyńskich czy nowojorskich klubów. Właśnie tam inspiracji szukają projektanci marki diva, którzy stworzyli nową kolekcję „City Glam”.

„Złoto kojarzy nam się z luksusem i ekskluzywnym stylem. Zestawione z modnym kolorem kobaltowym tworzy idealną konfigurację. Taki motyw przewodni wybraliśmy na nową kolekcję, która ma pokazać modne i pełne uroku oblicze miasta” – mówi Michelle Bohn, Head of product marki diva w rejonie Europy Środkowo-Wschodniej.

W najnowszej kolekcji City Glam króluje najmodniejszy odcień niebieskiego i złoto. Długie naszyjniki, efektowne bransolety, błyszczące pierścionki – wszystko w służbie stylu glamour. Postaw na przepych i blask, a na pewno nie zginiesz w miejskiej dżungli.

[nggallery id=2468]

2012-02-17T09:51:50+00:0017 lutego 2012|Biżuteria|

Może zainteresuje Cię również: