zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Urodziny The Fame Hamster fashion&disco

Urodziny The Fame Hamster fashion&disco

Pierwsze urodziny The Fame Hamster fashion&disco już 5 marca 2011 w klubie 1500m2 do wynajęcia w Warszawie!

Mija rok od czasu pierwszej imprezy The Fame Hamster fashion&disco. Dzięki imprezom i organizowanym na nich pokazom mody, swoje autorskie kolekcje mogło zaprezentować siedmiu utalentowanych młodych polskich projektantów. Dla części z nich był to pierwszy pokaz i możliwość pokazania swoich prac przed szerszą publicznością.

Sześciu z nich (Bartosz Malewicz, Mo Pitera, Kamila Janiuk, Agata Krajewska, Małgorzata Kosiorek, Karolina Bidermann)weźmie udział w konkursowym pokazie podczas urodzinowej imprezy, która odbędzie się 5 marca w klubie 1500m2 do wynajęcia w Warszawie. Jury złożone z osobistości ze świata mody, m.in. Doroty Wróblewskiej i Roberta Kupisza, wybierze Projektanta Roku 2010 The Fame Hamster.

Dopełnieniem części modowej imprezy będzie pokaz specjalny kolekcji krakowskiej projektantki Renaty Miyabi Molik, ulubienicy wielu polskich celebrytów. Renata jest absolwentką Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi, czynnie biorąca udział we wszelkiego rodzaju konkursach dla projektantów. W jej krakowskim atelier powstają oryginalne i unikatowe kostiumy sceniczne, które będzie można zobaczyć na imprezie.

Tradycyjnie już podczas imprezy będą wyławiani najoryginalniej i najciekawiej ubrani goście. Za najciekawsze stylizacje przewidziane są nagrody, m.in. zegarki Casio Baby-G oraz sesja zdjęciowa.

Po pokazach mody, około 23:00 rozpocznie się klubowa impreza, na której zagra czołówka polskich dj’ów: Artur8, Kosakot, Biscute, Hype Wax Design. Muzyczną gwiazdą wieczoru będzie BabyG. Właściwie to Georgina Fernandez z Barcelony, obecnie tworząca w Berlinie. Występowała już na całym świecie od Miami i NY poprzez Brazylię, Australię aż do Chin i Tajlandii. Można się zatem spodziewać najlepszej imprezy disco w całym mieście!

Dodatkowe atrakcje wieczoru to: pokaz taneczny grupy „Let’s Waack“ z choreografem Patrykiem „Patro” Rożnieckim, uczestnikiem programu You Can Dance, wizualizacje w modowej tematyce przygotowane przez Hype Wax Design oraz welcome drinki od J&B.

[nggallery id=786]

HAPPY BIRTHDAY THE FAME HAMSTER!
5 marca 2011
Klub 1500m2 do wynajęcia
Solec 18, Warszawa

FASHION
start:21:30
pokaz konkursowy: Projektant Roku 2011
pokaz specjalny: Renata Miyabi Molik
free welcome J&B drinks

DISCO
start 23:00
BabyG /BERLIN
ARTUR8 /King of Kong
KOSAKOT /Sorry, Ghettoblaster
BISCUTE /The Swingers
HYPE WAX DESIGN (djs&vj) /Gdańsk
+Dance Waacking Show „Braveheart Monster” by Let’s Waack

FEE: 10/15PLN

Bilety w przedsprzedaży na pokazy mody i imprezę: 15PLN. Gwarantują miejsce siedzące na pokazach, welcome drink, wjazd na imprezę. Kontakt: famehamster@gmail.com

Cykl imprez The Fame Hamster jest przedsięwzięciem grupy młodych ludzi, którzy zafascynowani modą i znudzeni klubowymi zabawami w stolicy, sami postanowili organizować imprezy. Przez rok projekt przyciągnął do siebie ogromną liczbę fanów, a organizowane imprezy oraz pokazy mody stały się ważnym elemnetem w przestrzemi modowo-imprezowej Warszawy. Zaangażowanie osobistości ze świata mody świadczy o uznaniu dla projektu, ale przede wszystkim korzyści płynących z możliwości promocji młodych utalentowanych polskich projektantów.

2011-02-28T10:20:32+01:0028 lutego 2011|Styl|

Może zainteresuje Cię również: