Strona główna » Blog » Urodzinowe marzenia Moniki Richardson

Urodzinowe marzenia Moniki Richardson

Czy wszystkie kobiety chcą mieć wyłącznie praktyczne i łatwe do zaparkowania samochody? Zdecydowanie nie.

Monika Richardson – jedna z najbardziej znanych i lubianych polskich dziennikarek – marzy o Jaguarze, którego chce sobie sprawić na przypadające w przyszłym roku okrągłe urodziny. Jednakże już teraz miała możliwość przetestować jednego bardzo szybkiego kociaka.

Do swojej dyspozycji Monika Richardson otrzymała nowego Jaguara XKR. Superszybki samochód napędzany 5-litrowym, 510-konnym i silnikiem z kompresorem przyspiesza od 0 do 100 km/h w jedyne 4,8 sekundy. Taki samochód jest właśnie urodzinowym marzeniem Moniki Richardson.

„Uważamy, że kobiety chcą jeździć pięknymi i bardzo mocnymi samochodami, które wyróżniają się tłumu. Autami, które oferują niezrównany poziom adrenaliny oraz przyjemności z jazdy przy jednoczesnym doskonałym poczuciu luksusu i bezpieczeństwa. Wniosek jest jeden – Jaguar to idealny samochód dla każdej z nas. Jaguar XKR dostarcza kierowcy wielu niezapomnianych wrażeń” – mówi Karolina Sobkowiak, Jaguar Brand Manager.

Jaguary to idealne połączenie piękna, luksusu i sportowej duszy. Jaguara XK mam na oku już od jakiegoś czasu, ale wersja R, czyli Supercharged zrobiła na mnie naprawdę ogromne wrażenie. Samochód musi oferować mi dużo mocy i komfortu, a przy tym świetnie wyglądać. Powinien z jednej strony dać się prowadzić bardzo precyzyjnie, a z drugiej, kiedy mam na to ochotę, pozwolić poszaleć. I Jaguar XKR właśnie taki jest” – powiedziała Monika Richardson.

[nggallery id=1075]

 

2011-04-26T14:59:23+00:0026 kwietnia 2011|Gwiazdy|

Może zainteresuje Cię również: