zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Urodzinowa promocja salonu Henri Lloyd w Warszawie

Urodzinowa promocja salonu Henri Lloyd w Warszawie

Atrakcyjne rabaty dla klientów, nowa bluza z limitowanej kolekcji oraz pokaz oryginalnego sztormiaka, w którym ikona polskiego żeglarstwa opłynęła świat, to tylko niektóre z atrakcji firmy Henri Lloyd przygotowanych z okazji 10. rocznicy otwarcia salonu w warszawskiej Panoramie. Henri Lloyd zaprasza na szczególne zakupy w dniach 23-25 marca.

Dokładnie 23 marca 2002 roku w Centrum Handlowym Panorama w Warszawie, renomowana brytyjska marka Henri Lloyd otworzyła swój trzeci salon firmowy w Polsce. W wydarzeniu tym brał udział jej założyciel Henryk Strzelecki – polski patriota, biznesmen i wizjoner. Człowiek cieszący się uznaniem nie tylko miłośników sportów wodnych, lecz także ludzi świata nauki i koronowanych głów.

Od dawna najsłynniejsi żeglarze, zmagający się z morskim żywiołem, korzystają z produktów Henri Lloyd znanych z praktyczności i niezwykłej solidności wykonania. W ubraniach tej marki pływali m.in. legendarni „samotnicy”: Robin Knox – Johnson i sir Francis Chichester. Produkty Henri Lloyda wybierali dla siebie także polscy żeglarze: Krzysztof Baranowski, Roman Paszke, czy Krystyna Chojnowska – Liskiewicz. I tu czas wspomnieć o pierwszej niespodziance. Z okazji 10. rocznicy otwarcia salonu w Panoramie, zaprezentowany zostanie sztormiak, w którym w latach 1976-78, na jachcie Mazurek, Krystyna Chojnowska – Liskiewicz jako pierwsza kobieta na świecie samotnie opłynęła kulę ziemską.

To nie wszystko, co przygotowano z myślą o klientach, którzy odwiedzą salon firmowy Henri Lloyda 23-25 marca. Kupujący mogą liczyć w tych dniach na 25% rabat zarówno na kolekcję żeglarską , jak też odzieży casual. Paragony wystawione na najwyższe sumy premiowane będą zaproszeniem na wernisaż obrazów Marcina Szymielewicza. Z myślą o zbliżającej się wiośnie wystawiona zostanie bluza – kangurka Viking smok. Wykonana z oddychającego materiału, stanowi element limitowanej kolekcji odzieży codziennej.

Henri Lloyd zaprasza do Centrum Handlowego Panorama w Warszawie – miejsca o niepowtarzalnej atmosferze, bogatej ofercie towarów i wszechstronnym komforcie.

2018-03-14T09:52:06+01:0023 marca 2012|Moda, Styl, Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: