Strona główna » Blog » Urodzinowa promocja divy

Urodzinowa promocja divy

Biżuteria diva we wrześniu obchodzi swoje pierwsze urodziny i zaprasza do wspólnego świętowania. Z tej okazji na wszystkich czeka specjalna promocja, dzięki której przy zakupie dowolnego produktu drugi dostaniesz w prezencie.

Rok temu na polskim rynku pojawiła się nowa marka biżuteryjna, która wprowadziła australijską energię na polskie ulice. Mowa tu o divie, modnej biżuterii fashion, która swoją dymanicznością i różnorodnością idealnie trafiła w gusta Polek. Soczyste kolory, modne wzory, oryginalne dodatki uwiodły już wiele z nich, ale to nie koniec wspólnej przygody.

„Nasze pierwsze urodziny w Polsce chcemy świętować z klientkami, które już odkryły biżuterię diva. Mamy jednak nadzieję, że nasze wyjątkowe produkty pokochają też kolejne wielbicielki modnych dodatków” – mówi Aneta Śliwa, Marketing Manager marki diva w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Dzięki urodzinowej promocji można dostać od divy prezent, bowiem kupując dowolny produkt, każda klientka drugi otrzymuje gratis. Urodzinowe szaleństwo trwa do początku października, dlatego warto zagościć na urodzinach i świętować wspólnie pierwszą rocznicę marki diva w Polsce.

2018-03-14T10:27:44+00:0021 września 2011|Biżuteria|

Może zainteresuje Cię również: