Strona główna » Blog » Urodowe przygotowania finalistek Miss Polonia 2010

Urodowe przygotowania finalistek Miss Polonia 2010

Jak wyglądały finalistki Miss Polonia na kilkanaście godzin przed jednym z najważniejszych dni w ich życiu? – Choć były trochę zestresowane, prezentowały się pięknie i bardzo naturalnie – mówi Małgorzata Zdziebko-Zięba, ekspertka urody z Clareny, firmy, która jest oficjalnym Ambasadorem Urody Miss Polonia 2010.

Firma Clarena zorganizowała dla finalistek Miss Polonia 2010 spotkanie, podczas którego eksperci – Małgorzata Zdziebko-Zięba, Jarosław Rodzeń i Anna Raczkowska – udzielali porad, jak dbać o urodę. Konsultacje odbyły się dzień przed finałami, w łódzkim hotelu. Choć było już późno i stres coraz mocniej dawał się we znaki, finalistki z dużym zainteresowaniem słuchały porad i poznawały ofertę firmy Clarena.

Kandydatki do tytułu Miss Polonia to bardzo młode kobiety, ze świeżą, zdrową cerą. Podczas konsultacji eksperci skupili się więc na poradach dotyczących codziennej pielęgnacji skóry twarzy, oraz dbałości o urodę w sytuacjach, gdy jest ona poddawana licznym zabiegom upiększającym. – Młoda skóra wymaga przede wszystkim dobrego nawilżenia. Ważna jest także systematyczna dbałość o urodę: oczyszczanie, tonizowanie, odżywianie – mówi Małgorzata Zdziebko-Zięba i dodaje, że troska o skórę szybko procentuje, ponieważ dzięki temu jest ona długo piękna. Według ekspertów Clareny, startując w takich konkursach jak Miss Polonia, dziewczyny muszą sobie zdawać sprawę, że częsta zmiana makijażu, przebywanie w klimatyzowanych czy przegrzanych pomieszczeniach niekorzystnie wpływa na cerę.

Podczas konsultacji kandydatki dowiedziały się dbać o skórę w takich szczególnych warunkach, jakich kosmetyków używać i z jakich zabiegów korzystać. Clarena zaprezentowała także swoją ofertę. – Postawiliśmy na prezentację produktów nawilżających do pielęgnacji młodej cery. Szczególnym zainteresowaniem kandydatek cieszyła się linia Hydro Oxy. Kosmetyki z tej serii chronią skórę, łagodzą podrażnienia, przywracają komfort suchej skórze – opowiada Małgorzata Zdziebko-Zięba.

Nie da się ukryć, że dla ekspertów Clareny to także był szczególny wieczór. – Obserwując kandydatki zastanawiałam się, która z nich zostanie tą jedyną. Jurorzy mieli naprawdę trudny wybór – mówi Małgorzata Zdziebko. – Jednak muszę przyznać że miałam swoją faworytkę, była nią Rozalia. To wyjątkowo piękna i sympatyczna dziewczyna – dodaje Małgorzata Zdziebko-Zięba.

Clarena już po raz drugi została Ambasadorem Urody Miss Polonia. Nowo wybrana Miss, Rozalia Mancewicz, pojawi się na organizowanych przez Clarenę wyborach Miss Kosmetyczek, które odbędą się już 9 stycznia 2011 r. w hotelu Sheraton w Warszawie. Honorowy patronat nad wyborami Miss Kosmetyczek 2010 objęło Biuro Miss Polonia.

[nggallery id=496]

2010-12-16T11:48:21+00:0016 grudnia 2010|Świat Kobiet, Uroda|

Może zainteresuje Cię również: