Uroda na celowniku

Strona główna » Blog » Uroda na celowniku

Uroda na celowniku

Magazyn „Uroda na celowniku” ma zastąpić program „SOS Uroda”. Zobaczymy w nim m.in. Olgę Kuźniak, Magdę Groszewską i Anię Orłowską.

„Zabiegom kosmetycznym i stylizacji poddawane będą uczestniczki wybrane spośród zgłaszających się do TVN Style kobiet. Magazyn składać się będzie z dwóch części. W pierwszej pojawią się kobiety z problemami dotyczącami zdrowia i urody, którym zaoferowana zostanie pomoc specjalistów. Cześć tą poprowadzą Olga Kuźniak i Magda Groszewska, dotychczas prowadzące ’SOS Uroda’. W drugiej części ’Urody na celowniku’ wizażystka Ania Orłowska, znana z prowadzenia kącika o makijażu w ’SOS Uroda’, będzie stylizować uczestniczki na gwiazdy, zmieniając ich makijaż i fryzurꁔ- donoszą Wirtualnemedia.pl.

foto:MWMedia

foto:MWMedia

2018-03-14T10:56:45+00:00 5 lipca 2011|Uroda|

1 komenarz

  1. Dorota 08/12/2011 w 14:48 - Odpowiedz

    Pozdrawiam. Lubię oglądać program Moda na celowniku. Mam 45 lat, czwórkę nastolatków (w tym bliźnięta-dziewczyny po 18 lat);>…….i raz byłam u kosmetyczki na kawitacji…….z wypiekami na twarzy i zazdrością patrzę jak panie relaksują się w gabinetach, zażywają cudownych zabiegów. …..Tak jestem niedowiarkiem i myślę, ze to nie dla takich zwykłych osób jak ja są te programy i proponowane zabiegi. Tak bardzo bym chciała na sobie „doświadczyć” takiego luksusu. Pewnie wiele by można u mnie „zrobić”. Proszę pamiętajcie o takich zwykłych osobach (jestem oligifrenopedagogiem i moje zarobki niestety nie pozwalają na takie luksusy). Pozdrawiam……..nie wiem dlaczego piszę……czyżbym miała nadzieję. Podobnież nadzieja umiera ostatnia. Przepraszam za takie smutne zakonczenie. Ja jestem raczej radosna:>>>>>…….

Zostaw komentarz