zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Urban Jungle

Urban Jungle

Chcesz byś blisko natury a mieszkasz w mieście? URBAN JUNGLE to jest to – jesień w mieście to nasycone barwy i animalistyczne kształty. Rządzą zwierzęta! Upierzone barwnie ptaki pochodzące z puszcz i lasów. Gęsi, łabędzie, jaszczurki, węże. Błyszczą się im łuski. Dzioby, szyje są inkrustowane cyrkoniami. Ptasie bransolety Creart2 to ciężka biżuteria z emaliowanego mosiądzu. Fantazyjnie zdobią i kształtują sylwetkę.
Jesienny trend eksportuje głębiej uroki przyrody. Na długich, złotych łańcuchach wiszą głowy osłów od Bex Rox. Dłonie ozdobić można pierścieniami z kameleonem od nOir.

Jesienią nosimy biżuterię do wełnianych swetrów, ciepłych, futrzanych czapek, długich szalów. Surowe i oszczędne w formie stylizacje, dzięki na przykład wężowym bransoletom i mosiężno-złotym łańcuchom przemieniają się w królewski outfit typu urban jungle. Wężowe wzory bądź biżuteria układająca się w jaszczurze formy rewelacyjnie prezentuje się na tle kaszmirów, wełny, grubych splotów. Wszystko w tonacjach odpowiadających porze roku.

Nadchodzący sezon to także skórzane dodatki. Bransolety wycinane we wzory. Szokują i nadają charakteru. Szara, jesienna codzienności zgubi się w splotach biżuteryjnych mankietów utkanych z zamszu zdobionych zwierzęcymi głowami ( bransoleta Bex Rox z nosorożcem). Jesień musi zachwycać i inspirować.
Impresje na temat jesieni odnaleźć można także w barwach i kształtach designerskich wisiorów i kolii. Duże, zwierzęce głowy, korpusy, łapy, pazury – to prawdziwe biżuteryjne ZOO. Nowy sezon zapowiada nie więc drapieżnie, dziko i odważnie.

[nggallery id=1928]

2011-09-25T15:32:01+01:0025 września 2011|Biżuteria|

Może zainteresuje Cię również: