randka w łóżku

„Undressed: randka w łóżku”. Będziecie oglądać?

Dwoje nieznajomych, jedno łóżko i 30 minut na decyzję. Po raz pierwszy w polskiej telewizji zobaczymy „randkę w łóżku”! Czy jesteś gotowy na taki miłosny eksperyment? „Undressed: randka w łóżku” to program zainspirowany serią badań naukowych, prezentujący zupełnie nowe i eksperymentalne podejście do szukania bratniej duszy.

Czy można zakochać się w zupełnie obcej osobie w pół godziny? Sprawdzimy! Tu dwoje ludzi spotyka się po raz pierwszy. Zaledwie kilka chwil później rozbierają się nawzajem do bielizny i kładą do łóżka. W takich okolicznościach zaczyna się magia pierwszej rozmowy… Rytm spotkania wyznacza ekran, na którym wyświetlane są pytania, inspirujące parę do interakcji. Patrzenie sobie w oczy, przytulanie, wspólny taniec – to zaledwie namiastka tego, co może ich do siebie przekonać.

Napięcie wśród uczestników rośnie jeszcze bardziej, gdy pod koniec spotkania na ekranie pojawia się licznik wskazujący czas, jaki para ma na ostateczne podjęcie decyzji: TAK czy NIE? Czy ich serca zaczną bić szybciej i zechcą kontynuować swoją znajomość poza kamerami?

„Undressed: randka w łóżku” to program, który z całą pewnością zmieni nastawienie do randek! Polscy widzowie już w sierpniu zobaczą miłosny eksperyment z udziałem Brytyjczyków. Jesienią zaś na antenie TLC pojawi się lokalna wersja programu.

NOWY PROGRAM: OD WTORKU 23 SIERPNIA O 22.30 NA ANTENIE TLC
Podziel się wiadomością:

Polecamy również