Strona główna » Blog » Ulubiony designer gwiazd

Ulubiony designer gwiazd

Biżuteria Kenneth Jay Lane – najbardziej wpływowego designera, uwielbianego przez Jackie Onassis, Elizabeth Taylor czy Audrey Hepburn oraz współczesne celebrytki – jest już dostępna w Cocktail’me. W showroomie i na stronie internetowej możecie znaleźć najmodniejsze bransolety, kolczyki, pierścionki oraz naszyjniki pierwszego na świecie twórcy kategorii „fashion jawellery”.

Kenneth Jay Lane tworzy najmodniejsze wzory bardzo fantazyjnej i zupełnie klasycznej biżuterii idealnej dla fanek światowych trendów. W jego charakterystycznych, długich naszyjnikach, bransoletkach i pierścieniach chodzą największe gwiazdy kina i estrady: bliźniaczki Olsen, Mischa Barton, Jessica Simpson, Paris Hi lton, Madonna, Britney Spears, Nicole Kidman i Rihanna, a także Sarah Jessica Parker – prywatnie i jako Carrie Bradshaw na planie serialu „Seks w wielkim mieście”. Mistrz, artysta, wyrafinowany znawca trendów, twórca kategorii „fashion jawellery” – to właśnie jego projekty można już znaleźć w ofercie sklepu internetowego i showroomu Cocktail’me.

„Biżuterii Kenneth Jay Lane nie trzeba przedstawiać wielbicielkom trendów i naprawdę modnych błyskotek. KJL to marka sama w sobie. Z jednej strony klasyczne, barwione bransolety i inkrustowane kryształami kolczyki, z drugiej pozłacane pierścionki i naszyjniki z ciekawymi akcentami w postaci kolorowych owadów czy owoców. To doskonałe połączenie kobiecości i dziewczęcego stylu” – mówi Joanna Górna, współwłaścicielka Cocktail’me.

Coś więcej niż modna biżuteria
Kenneth Jay Lane zasłynął z najmodniejszej biżuterii oraz słynnego cytatu: „Elegancja, luksus i dobry gust nigdy nie wyjdą z mody”. Swoją karierę zaczynał w amerykańskim Vogue. Współpracował też ze światowej sławy projektantami – Delmanem czy Diorem. To on ugruntował trend, który zapoczątkowała Chanel – wprowadził sztuczną biżuterię na czerwony dywan i sprawił, że zakochały się w niej największe celebrytki. Jego pierwsze, vintagowe projekty mają dziś wartość kolekcjonerską i są licytowane w domach aukcyjnych Christie’s czy Sotheby’s. Świeże, wiosenne wręcz wzory można natomiast znaleźć w showroomie Cocktail’me (Pracownia Jaga Hupało Born To Create, ul. Burakowska 5/7) i w sklepie internetowym www.cocktailme.pl.

[nggallery id=628]

2011-01-28T10:34:36+00:0028 stycznia 2011|Biżuteria|

Może zainteresuje Cię również: