zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Ulubione okulary Edyty Górniak

Ulubione okulary Edyty Górniak

Okulary Carrera stworzone są dla ludzi z pasją, którzy nie boją się wyzwań i dążenia do własnych marzeń. W latach 80. XX wieku marka zyskała status kultowej i od tego czasu kojarzona jest z najwyższą jakością i wyszukanym wzornictwem.

Nic dziwnego, że okulary Carrera stały się ulubionymi Edyty Górniak. Piosenkarka stawia na Carrerę nie tylko w codziennych, nieformalnych sytuacjach, lecz również w dwóch ostatnich teledyskach: „Consequences” oraz „Co tylko chcesz”.

Okulary z najnowszej kolekcji Carrera podkreślają i uzupełniają każdą nowoczesną stylizację. Pamiętajmy, że jesienią również powinniśmy chronić oczy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Róbmy to w wyjątkowym stylu – okulary Carrera nadadzą nam niepowtarzalnego charakteru i pozwolą stworzyć stylowy, dynamiczny look.

Marka Carrera proponuje wiele modeli unisex, dlatego możesz pożyczać okulary swojemu chłopakowi. Prawdopodobnie jednak nie będziesz chciała się z nimi rozstać nawet na chwilę, więc najlepiej udajcie się razem do salonu i wybierzcie okulary najlepiej odzwierciedlające wasz unikalny styl.

[nggallery id=3601]

2012-10-13T09:49:33+01:0013 października 2012|Gwiazdy, Modny drobiazg|

Może zainteresuje Cię również: