Uliczne święto w Paryżu z okazji prezentacji kolekcji Isabel Marant Pour H&M -wideo

Strona główna » Blog » Uliczne święto w Paryżu z okazji prezentacji kolekcji Isabel Marant Pour H&M -wideo

Uliczne święto w Paryżu z okazji prezentacji kolekcji Isabel Marant Pour H&M -wideo

Przedwczoraj w nocy, entuzjaści modowi, w tym Audrey Tautou, January Jones, Freida Pinto, Astrid Bergès-Frisbey, Olga Kurylenko, Alice Dellal, Mélanie Doutey oraz Lou Lesage zebrali się w Paryżu, aby świętować prezentację kolekcji Isabel Marant pour H&M. Kolekcja została zaprezentowana na planie filmowym łączącym pokaz filmów, zdjęć oraz modelek. Ta dynamiczna, miejska atmosfera była idealnym odzwierciedleniem stylu i energii Marant. Wydarzeniu towarzyszył występ Grandmaster melle Mel, który wykonał Rapper’s Delight, podkręcając atmosferę eventu.

Wczorajszy wieczór przeniósł gości na ulice Paryża z początku lat 90., gdy Isabel Marant zadebiutowała ze swoją marką. Ulicę wypełniły kawiarnie, neony, pizzerie, sklepy z pamiątkami, stoiska z owocami, uliczni sprzedawcy oraz spacerujący przechodnie. Kolekcja, zawierająca najbardziej znane projekty Marant, została zaprezentowana w filmowym stylu – zdjęcia, filmy oraz amatorki obsadzone w rolach modelek przybliżyły gościom świat Isabel Marant. Paryż, jednoznacznie utożsamiany ze stylem Marant, był idealną lokalizacją do prezentacji kolekcji, która już 14 listopada pojawi się w 250 sklepach na całym świecie oraz w sprzedaży online.

„Chcieliśmy zaprezentować kolekcję w sposób daleki od ekstrawagancji czerwonego dywanu. Wybraliśmy naturalną i swobodną atmosferę – bo tak postrzegam swoją pracę. Projektuję dla wszystkich a inspiruje mnie otaczający świat, dlatego naturalnym było dla mnie, zaprezentowanie kolekcji w miejskiej scenerii. Wybór padł na Paryż, ponieważ to miasto jest częścią mojego DNA” – mówi Isabel Marant.

“Uważam, że jest to fajne, gdy projektant z wyższej półki decyduje się na tego typu współpracę i tworzy projekty dostępne dla wszystkich. Ubrania z tej kolekcji są świetne – znam wiele osób, które 14 listopada staną w kolejce. Jest to bardzo ekscytujące” – mówi January Jones.

“Jest to już drugie takie wydarzenie z udziałem H&M, w którym uczestniczę. Moim zdaniem, współpraca tego typu jest niezwykle ważna zarówno dla młodych dziewcząt, które podziwiają projektantów, jak również dla tych, które pragną zakupić piękne ubrania w dobrej cenie” – mówi Freida Pinto.

“Ta uliczna celebracja była idealnym sposobem na zaprezentowanie kolekcji przesiąkniętej swobodnym stylem Paryża. Panował optymistyczny i swobody nastrój – odzwierciedlenie projektów Marant łączących wyrafinowanie ze stylem bohemy. Kolekcja dla kobiet, mężczyzn oraz młodzieży oddaje charakter Isabel Marant i mam nadzieję, że nasi klienci są równie podekscytowani” – mówi Margareta van den Bosch, Doradca Kreatywny w H&M.

[nggallery id=5102]

2018-03-14T07:56:43+00:0026 października 2013|Gwiazdy|