Uliczna moda inspirowana

Uliczna moda inspirowana wielkimi festiwalami

Chcesz zatrzymać na dłużej gorący, festiwalowy klimat? Podpowiadamy, jak to zrobić! Wystarczy dobrać odpowiednią stylizację i już możesz poczuć się jak gwiazda Coachella, nawet w wielkomiejskiej dżungli.

Słynny festiwal muzyczno-artystyczny Coachella, którzy jest jednocześnie wielkim targowiskiem mody i trendów, już za nami. Ale nie on ejden wyznacza trendy i lansuje tzw. festiwalową modę. Wiosna i lato to przecież czas niezliczonych imprez muzycznych, artystycznych odbywających się głównie pod chmurką.

Moda i muzyka flirtują ze sobą od zawsze, a ich szalone nieraz połączenia dają równie szalone i nieograniczone możliwości na wyrażenie tego, co nie tylko na festiwalach, ale i nam w duszy gra.

W tym sezonie na scenie królują stylizacje inspirowane minionymi dekadami. To głównie moda z lat 70., 80. i 90. XX wieku na czele. Do tego dodajemy szczpytę klimatów boho i etno, w eklektycznym stylu.

Sprawdź, która z naszych propozycji pasuje do Twojej wakacyjnej, festiwalowej osobowości?

 

Uliczna moda inspirowana Uliczna moda inspirowana Uliczna moda inspirowana Uliczna moda inspirowana Uliczna moda inspirowana

Podziel się wiadomością:

Polecamy również