Strona główna » Blog » Ujawniamy sekrety bohaterów Los numeros

Ujawniamy sekrety bohaterów Los numeros

Żurek prawie jak agent 007, Arciuch figlarnie grozi palcem, Książkiewicz o numerach wie wszystko, a Schneider chce być number One – ujawniamy pojedyncze plakaty bohaterów komedii „Los numeros”.

Poznaliśmy już plakat główny do komedii „Los numeros”, dzisiaj twórcy filmu przedstawiają w sposób przewrotny i komiczny, każdą z postaci z filmu wraz z ich indywidualnymi hasłami. Te plakaty już wkrótce będzie można zobaczyć w największych kinach w Polsce, a także na stronie internetowej filmu i na fanpagu na Facebooku. „Los numeros” to historia, o tym, że los ma wykręcone poczucie humoru, a wielka wygrana na loterii może być początkiem równie wielkich kłopotów i ekscytujących przygód.

Premiera najnowszej komedii w reżyserii Ryszarda Zatorskiego w kinach 25 marca.

POZNAJ BOHATERÓW KOMEDII „LOS NUMEROS”:

KUBA KRZEMIEŃ – policjant prawie jak numer 007 (LESŁAW ŻUREK)
Podkomisarz w policji kryminalnej. Typ przystojnego łobuza, seksowny, działa na kobiety choć nie do końca zdaje sobie z tego sprawę. Los wykręca mu niezły numer i właśnie wtedy, kiedy Kuba przeżywa najgorszy dzień swojego życia – uśmiecha się do niego szczęście i wygrywa 17 milionów złotych na loterii! Jednak to dopiero początek kłopotów i ekscytujących przygód, jakie spotkają głównego bohatera „Los numeros”!

ANIA MYSZYŃSKA – chce być number One (JUSTYNA SCHNEIDER)
Początkująca dziennikarka na dorobku, typowa dziewczyna z sąsiedztwa. Jej wielką słabością jest Kuba – sąsiad z naprzeciwka, w którym kocha się od prawie dwóch lat, lecz Kuba jej nie zauważa. Ania powoli zaczyna tracić nadzieję, że kiedyś może się to zmienić, a tak bardzo chciałaby być tą jedyną…

IWONA JÓŹWIK – o numerach wie wszystko (WERONIKA KSIĄŻKIEWICZ)
Prezenterka prowadząca Tele -loterię. Początkująca celebrytka, ulubienica plotkarskich magazynów. W świecie blichtru i rozrywki czuje się, jak ryba w wodzie. Bardzo atrakcyjna fizycznie, świetnie wykorzystuje swój urok, by zdobyć dokładnie to i dokładnie tego, kogo zdobyć chce! Los wywinie jednak jej numer, którego nie przewidziała mimo, że zna wszystkie sekrety maszyny losującej…

MARTA SARNOWSKA – nie z nią te numery (TAMARA ARCIUCH)
Prawniczka, przewodnicząca Komisji Kontroli Zakładów w Tele-loterii. Inteligentna, atrakcyjna, kobieta z klasą. Obiekt pożądania większości mężczyzn. Będzie wraz z Kubą prowadziła śledztwo w sprawie przekrętu na loterii. Na niczym jej tak nie zależy, jak na tym aby odkryć prawdę o oszustwach, które rzucają cień na system zabezpieczeń loterii, który nadzoruje. Tylko czy Marta rzeczywiście przewidziała wszystkie numery, jakie może wywinąć jej los?

[nggallery id=819]

„Los numeros” w kinach od 25 marca 2011

2011-03-05T15:14:13+00:006 marca 2011|Kultura|

Może zainteresuje Cię również: