Strona główna » Blog » Uczta rozkoszy czyli Deus ex Latina

Uczta rozkoszy czyli Deus ex Latina

Drodzy przyjaciele, kochana rodzino, przyjaciele drodzy, znajomi dalsi i bliżsi, dobrzy ludzie, byłe kochanki i niedoszłe żony, nieznajomi parafianie, bajeranci i lizusy, politycznie poprawni, znajomi znajomych, użytkownicy portali internetowych, oraz wszyscy co potrafią czytać i otrzymali tę wiadomość,

Wernisaż
Zapraszam serdecznie na mój pierwszy po 11 latach w Polsce wernisaż zdjęć, które w pocie czoła i narażając reputację wykonałem w Peru i Brazylii. Jak już zauważyliście są to imponujące pejzaże latynoskie, aczkolwiek prawie dziewicze i nieznane przez turystów.

  • Z wielką przyjemnością podzielę się z Wami tym wyjątkowym doświadczeniem przy wspaniałej muzyce Latin Jazz w wykonaniu trio w składzie: Alina Mleczko (saksofon), Jerzy Cembrzyński (kontrabas), Michał Pindakiewicz (gitara).
  • Po raz pierwszy w Polsce zaprezentuję mój album Deus ex Latina, ekskluzywną publikację wydaną w limitowanym nakładzie, w której znajduje się 400 wybranych zdjęć Bogiń Latynoskich.
  • Aby było miło i zabawnie, będę robili zdjęcia z modelką na żywo
  • Grali w Black Jack’a o różne nagrody od moich sponsorów – grać będziecie za darmo, a wygrywać naprawdę nagrody ufundowane przez Atelier Satisfashion oraz kilka niespodzianek ode mnie
  • Dla tych, którzy polubią i kupią którąś z moich prac mamy coś zupełnie niezwykłego. Weźmiecie udział w losowaniu jednego diamentu (małego, ale cennego) ufundowanego przez Diamond International Corporation, które będzie obecne na spotkaniu i zaprezentuje swoje szlachetne kamienie i biżuterię.
  • Napijemy się i po chrupiemy co nieco.

UCZTA ROZKOSZY, czyli Deus ex Latina
Pierwszy raz w Polsce wystawa nigdy wcześniej niepublikowanych zdjęć Daniela Kozakiewicza z cyklu Deus ex Latina, czyli projektu o kobietach latynoskich zrealizowanego w Ameryce Południowej w latach 2001-2011. Deus ex Latina to kilku tysięczna kolekcja fotografii artystycznej poświęconej pięknu i wyjątkowości natury kobiecej. W 2009 roku został wydany ekskluzywny album zawierający 400 fotografii z tej kolekcji, który będzie zaprezentowany publiczności podczas wernisażu. Na tej wystawie będzie można zobaczyć 12 prac należących do serii – Uczta rozkoszy. A jaka jest Wasza granica między pożądaniem i pragnieniem, miłością i pożywianiem się?

Daniel Dyzma Kozakiewicz
Urodzony w Warszawie w 1970 roku. W ciągu ostatnich 20 lat pokazał swoje fotografie i kolaże w 17 krajach Europy i Ameryki na ponad 40 wystawach indywidualnych. Jedną z najważniejszych prac w jego dorobku jest mural „Portret Peru” – przedstawiający ponad 10 tysięcy twarzy (największy na świecie kolaż fotograficzny o powierzchni ponad 70 m.kw.). Poza fotografią i sztuką jest podróżnikiem i zajmuje się medycyną naturalną i terapiami. Ostatnie 11 lat spędził w Peru, gdzie prowadzi studio i galerię fotograficzną.

Wystawa
Zaprezentowane zdjęcia wydrukowane są na płótnie z naturalnego włókna z użyciem najnowszej techniki druku tuszowego w najwyższym standardzie muzealnym. Jakość i trwałość odbitek gwarantowana jest na 200 lat przez producentów tuszu i nośników. Wszystkie prace posiadają certyfikat oryginalności i sygnaturę autora. Kolekcjonerskie prace są dostępne w przedsprzedaży do 30 stycznia b.r. w cenach promocyjnych.

Wernisaż: 31 stycznia 2012, godz. 19.30 Wystawa otwarta do 13 lutego. Kasyno w hotelu Marriott, 2. Piętro
Wstęp tylko dla pełnoletnich

2018-03-14T10:03:31+00:0030 stycznia 2012|Kultura|

Może zainteresuje Cię również: