Strona główna » Blog » Uczesz się u stylisty gwiazd

Uczesz się u stylisty gwiazd

Maciej Wróblewski, jeden z czołowych polskich stylistów fryzur o międzynarodowej renomie, planuje otworzyć na początku lipca nowy salon w galerii handlowo-usługowej luksusowych apartamentowców Platinum Towers przy ul. Grzybowskiej 63 w Warszawie. W lokalu o powierzchni ponad 94 mkw. stylista wraz ze swoim zespołem będzie świadczył pełen zakres usług fryzjerskich – od podcięcia grzywki aż po pełne metamorfozy fryzur.

Maciej Wróblewski jest uznawany za jednego z najlepszych stylistów fryzur w Polsce. Czesze uczestników pokazów mody, bohaterów wideoklipów, sesji fotograficznych na okładki magazynów mody i pism lifestyle’owych, a także uczestników produkcji telewizyjnych i spektakli teatralnych. Zdobywca licznych nagród i uczestnik konkursów oraz pokazów mody fryzjerskiej. Współpracuje z wieloma znanymi polskimi projektantami mody, takimi jak Maciej Zień czy Natalia Jaroszewska. Maciej Wróblewski jest stylistą uczestników programów TVN „You can dance” i TVP2 „Bitwa na głosy”. Zaufały mu gwiazdy polskiego show biznesu, takie jak m.in.: Joanna Horodyńska, Małgorzata Niemen, Sonia Bohasiewicz, Alicja Węgorzewska, Maciej Zakościelny, Monika Richardson, Andrzej Piaseczny czy Michał Piróg.

„Szukaliśmy miejsca, które byłoby blisko centrum Warszawy i dawało nam możliwości pozyskania nowych klientów. Takim punktem jest galeria usługowa Platinum Towers, która zapewnia nam prestiżową lokalizację z »nutką ekskluzywności« oraz możliwość dotarcia z ofertą do mieszkańców apartamentów Platinum Towers oraz gości hotelu Hilton” – zauważa Maciej Wróblewski. „Dla naszych klientów przygotowujemy salon o prostym wystroju, z dużą ilością światła, który daje możliwość odpoczynku w czasie stylizacji” – dodaje Wróblewski.

2018-03-14T11:04:07+00:0020 czerwca 2011|Styl|

Może zainteresuje Cię również: