Strona główna » Blog » Ubierz swojego mężczyznę!

Ubierz swojego mężczyznę!

Sklepy z modą męską Le Mac i camel active organizują w dniach 16 i 17 października wspólną akcję promocyjną z pismem kobiecym „Avanti”.

Wielokrotnie panowie kupując ubrania korzystają z porad swojej osobistej stylistki, czyli żony lub narzeczonej, dlatego sieci sklepów z modą męską Le Mac i camel active postanowiły dotrzeć właśnie do pań. W październikowym numerze „Avanti” zamieszczono kartę rabatową na weekend zniżek w dniach 16-17 października. Wśród sklepów objętych akcją rabatową znajdują się salony Le Mac i camel active, które są jedynymi sieciami handlowymi z typowo męską ofertą biorącymi udział w akcji.
W salonach Le Mac (marki: Calamar, camel active, Hattric) i camel active na klientów będą czekały podczas weekendu zniżek 20 procentowe rabaty na wszystkie kolekcje. Panowie będą mogli wybrać coś na chłodniejsze dni z bogatej oferty casualowej odzieży i obuwia oraz uzupełnić garderobę o praktyczne i stylowe dodatki, takie jak czapki i szaliki.
Jak mówią przedstawiciele Le Mac i camel active, marketing jest sztuką wyróżniania się, dlatego zdecydowali się na nietypowe działanie jak na firmę z modą męską i skierowali komunikację do kobiecego targetu.

[nggallery id=225]

2010-10-15T10:46:30+00:0015 października 2010|Styl|

Może zainteresuje Cię również: