Strona główna » Blog » Ubierz Alles!

Ubierz Alles!

Kolejna, czwarta już, edycja Ubierz Alles odbędzie się w dniach 24 – 25 lutego, w przestrzeni OFF Piotrkowska Center. W ramach inauguracji wydarzenia już w piątek, 24 lutego, będą miały miejsce dwa wernisaże: wystawa surrealistycznej instalacji autorstwa E&N (d) oraz wystawa cyklu zdjęć You Are What You Wear autorstwa Kingi Wasilewskiej. Tradycyjnie najważniejszym punktem programu będzie showroom projektantów, dostępny dla klientów już w sobotę 25tego lutego od południa.

Po raz pierwszy w programie Ubierz Alles znajdzie się coś dla dzieci. Maluchy będą mogły spędzić czas w kąciku przygotowanym specjalnie dla nich, gdzie będą mogły się integrować i odkrywać swój modowy potencjał. Zarówno dla małych jak i dużych amatorów mody zorganizowany zostanie mini pokaz mody dziecięcej linii Neokids, który zobaczyć będzie można w sobotę w sali showroomu.

Już od piątku 24 lutego będzie można pojeździć na deskorolce w nowo powstałym betonowym bowlu również na terenie OFF PIOTRKOWSKA! Jest to wyjątkowe wydarzenie bo na chwilę obecną innego takiego obiektu w Polsce nie ma! W sobotę o 16 oficjalne OTWARCIE BOWLA SKATEPARTY, na którym pojawią się najlepsi rajderzy z całej Polski. Będzie co oglądać! Obiekt będzie funkcjonował aż do połowy czerwca!

Impreza zakończy się w sobotni wieczór zasłużoną balangą w klubie DOM, na której jako gwiazda zagra Metsi, polski przedstawiciel wytwórni Mad Decent (m.in.: Diplo, Crookers, Major Lazer).
http://www.facebook.com/events/166693583439803/

[nggallery id=2363]
2018-03-14T10:02:53+00:0031 stycznia 2012|Kultura, Moda, Styl|

Może zainteresuje Cię również: