zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Tydzień przyjemności dla kobiet

Tydzień przyjemności dla kobiet

Wielkimi krokami zbliża się uwielbiany przez wszystkie panie Dzień Kobiet. Z tej okazji galeria Olimp zaprasza wszystkie panie na Tydzień Przyjemności w którym nie zabraknie atrakcji przewidzianych specjalnie dla nich.

W tym roku Galeria Olimp wydłuża świętowanie Dnia Kobiet aż na cały tydzień. Już od niedzieli 6 marca aż do końca tygodnia – 13 marca, wszystkie Panie będą miały okazje skorzystać ze specjalnych usług promocyjnych, przygotowanych przez salony i sklepy w Galerii Olimp, zajmujące się kosmetyką, fryzjerstwem, makijażem i wszystkim związanym z urodą.

Każdy z punktów zorganizował coś specjalnego, co na pewno ucieszy wszystkie Klientki centrum handlowego. Odbędą się między innymi bezpłatne konsultacje wizażystek, dermatologów, promocyjne zabiegi manicure i pedicure, usługi i konsultacje fryzjerskie, henna i regulacja brwi, zabiegi likwidujące cellulit. Będzie również możliwość zrobienia sobie bezpłatnego makijażu czy też skorzystania z atrakcyjnych rabatów przy umówieniu zabiegu kosmetycznego. Słowem wszystko czego potrzeba aby wyglądać i czuć się pięknie przed nadchodzącą wiosną.

Co trzeba zrobić aby skorzystać z Tygodnia przyjemności w Galerii Olimp?
Nic prostszego. Wystarczy przyjść do centrum handlowego w dniach od 2 do 13 marca, dokonać zakupu na kwotę minimum 50 zł i odebrać specjalne zaproszenie (dostępne w każdym punkcie handlowych Galerii Olimp), uprawniające do skorzystania z usług promocyjnych, organizowanych w ramach akcji. Po odebraniu zaproszenia należy wypełnić wszystkie obowiązkowe rubryki, wybrać usługę z listy znajdującej się na drugiej stronie z zaproszenia a następnie umówić się telefonicznie bądź osobiście na daną usługę. Należy przy tym pamiętać że zaproszenie ważne jest tylko z dokumentem potwierdzającym zakup towaru lub usługi na terenie CH Galeria Olimp (paragon, rachunek, faktura) które należy okazać przed skorzystaniem z usługi. Jednakże liczba usług promocyjnych jest ograniczona a przy zapisach decyduje kolejność zgłoszeń.

2018-03-14T11:43:20+01:006 marca 2011|Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: