zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Tutersi mają lepiej

Tutersi mają lepiej

Wyjątkowe promocje i nowy sposób informowania o nich. Zakupy w Manufakturze zyskały nowy wymiar dzięki platformie TUTERS, która właśnie wystartowała. Zarejestrowany w TUTERS użytkownik dostaje atrakcyjne oferty promocji i rabatów, ale tylko wtedy, gdy przejdzie przez bramkę w Manufakturze. Każdego dnia jest to tylko jeden SMS, z codziennie inną ofertą. Już w pierwszym dniu działania TUTERS w jego systemie zarejestrowało się 800 osób.

TUTERS to propozycja dla tych, którzy szukają w Manufakturze atrakcyjnych ofert i wyjątkowych promocji. Zapisujący się do TUTERS użytkownicy otrzymują identyfikator, powiązany z ich numerem telefonu. Jest to karta, pozwalająca zainstalowanym w galerii handlowej Manufaktury bramkom rozpoznać użytkownika i przesłać ofertę. Użytkownik po przejściu przez bramkę TUTERS dostaje SMS, a jeśli chce skorzystać z oferty, wystarczy, że pokaże otrzymaną wiadomość w sklepie, czy restauracji, które przygotowały promocję.
SMS jest więc nośnikiem informacji o promocji i jednocześnie swego rodzaju kuponem potrzebnym do jej zrealizowania.

Dołączenie do TUTERSÓW jest bezpłatne i bardzo proste. Wystarczy zgłosić się do Punktu Obsługi Klienta TUTERS lub w galerii handlowej Manufaktury podejść do Asystenta TUTERSA, podać numer telefonu, i swoje dane: może to być imię, nazwisko lub po prostu nick. Po wypełnieniu formularza i odebraniu identyfikatora, wystarczy przejść przez bramkę i dołączyć do grona TUTERSÓW

Co szczególnie ważne, oferty prezentowane tą drogą przygotowane będą wyłącznie z myślą o Tutersach, ci z kolei nie muszą obawiać się spamu, bo system nie będzie zasypywać klientów wiadomościami. Każdego dnia prześle przechodzącym przez bramkę Tutersom tylko jedną ofertę i to każdego dnia inną.

Tak więc, Tutersi dostają atrakcyjne oferty, wyłącznie wtedy kiedy są się w centrum, będzie miał też poczucie przynależności do wyjątkowej, najlepiej poinformowanej i dodatkowo premiowanej grupy gości centrum w myśl hasła akcji promującej start TUTERS – TUTERSI MAJĄ LEPIEJ.

2018-03-14T10:26:56+01:0025 września 2011|Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: