Strona główna » Blog » Trwały, nasycony kolorami makijaż oka

Trwały, nasycony kolorami makijaż oka

Najnowszą propozycją INGRID COSMETICS jest baza pod cienie SHADOW BASE. Pomaga ona utrwalić make up powiek, jak również wydobyć większą intensywność koloru nakładanych cieni. Baza zawiera m.in.: olej z oliwek, który zapewnia nawilżenie oraz witaminę E znaną z doskonałego wpływu na kondycję skóry. Dzięki lekkiej, kremowej konsystencji umożliwia równomierną, delikatną aplikację.

Efektowny make up oczu, wykonany odpowiednio dobranymi do typu urody cieniami, to niezwykle istotny akcent, współtworzący modny, atrakcyjny wizerunek nowoczesnej kobiety. Niestety, nawet przy zastosowaniu cieni wysokiej jakości, po kilku godzinach makijaż oczu traci niekiedy swoją świeżość i intensywność barw. Aby temu zapobiegać, warto stosować bazę pod cienie – kosmetyk szczególnie popularny i doceniany przez zawodowych makijażystów.

Baza pod cienie SHADOW BASE marki INGRID COSMETICS wydatnie wydłuża trwałość makijażu – wygładza powierzchnię powieki i ułatwia nakładanie cieni. Dzięki jej użyciu, makijaż zachowuje swą intensywność i idealny wygląd przez wiele godzin. Kolory nałożonych cieni stają się też bardziej nasycone, a cienie nie osypują się i nie zbierają w załamaniach powiek. Baza jest wydajna, wygodna i łatwa w użyciu. Łatwo rozprowadza się na powierzchni powieki i idealnie do niej przylega. Doskonale nadaje się do aplikacji zarówno pod cienie sypkie, jak i prasowane.

Bazę pod cienie SHADOW BASE marki INGRID COSMETICS można nabyć w drogeriach i sklepach kosmetycznych na terenie całego kraju oraz w sklepie internetowym na stronie www.veronavpp.eu
Producentem jest firma VERONA PRODUCTS PROFESSIONAL.
Cena ok.: 9 zł (poj. 6,5 g)

2018-03-14T10:13:27+00:0020 grudnia 2011|Kosmetyki|

Może zainteresuje Cię również: