Tropical Party

Tropical Party Marty Tomczak z udziałem gwiazd

To był wyjątkowo gorący wieczór! Marta Tomczak – uczestniczka pierwszej edycji Projekt Lady zaprosiła na otwarcie swojego salonu urody mentorki, przyjaciółki z programu i inne gwiazdy. Wokół Chillout Zone na warszawskim Mokotowie zapanował tropikalny klimat.

Marta Tomczak dała się poznać jako uczestniczka show TVN, która przeszła największą metamorfozę. Kiedyś służyła w Marynarce Wojennej, dzisiaj prowadzi własny biznes, stylizuje paznokcie największym gwiazdom i spodziewa się dziecka.

Wielkie otwarcie jej własnego salonu urody – Chillout Zone odbyło się w iście tropikalnym klimacie. A to nie tylko za sprawą pogody, ale również dodatkowy atrakcji, które czekały na gości. Ekipa Akademii Papug przybyła razem z arą i kakadu, które dzielnie pozowały do zdjęć. Spragnieni relaksu mogli skusić się na masaż dłoni naturalnymi świecami z wosku sojowego i oleju kokosowego od 2 Senses oraz uczestniczyć w prezentacji perfum z ziołami i afrodyzjakami – Acqua Delle Langhe.

Goście mogli również skosztować hiszpańskich win El Rabosot i przekąsek z owocami morza przygotowanych przez Restaurację Mojo Picon. Marta błyszczała na ściance przygotowanej przez ekipę Image4you w kreacji od Eye For Fashion z kolekcji Glam L’AF. Była też wyjątkowa urodzinowa niespodzianka – tort bezowy z owocami tropikalnymi od finalisty Master Chef – Szymona Czerwińskiego. Na zakończenie zaśpiewała sobowtórka Jennifer Lopez i jurorka Śpiewajmy razem. All Together Now – Monika Chojdak.

W tym wyjątkowo gorącym wieczorze właścicielce salonu towarzyszyli najbliżsi: rodzice, partner i przyjaciele z branży: mentorki Projekt Lady: Irena Radomska – Kamińska i Tatiana Mindewicz – Puacz, zwyciężczynie: Magdalena Lubacz i Roksana Gac, a także koleżanki z programu: Agata Szostak i Izabela Szimke. Były też inne gwiazdy: Mandaryna z córką, Olga Borys, Anna Korcz, Agnieszka Wielgosz, Ania Piszczałka, Danuta Błażejczyk, Dorota Michałowska, Eliza Gwiazda, Paulina Koziejowska, Thirty Fashion, Krzysztof „Kasa” Kasowski, Piotr Zelt, Ryszard Rembiszewski.

foto: Paweł Wodzyński

Podziel się wiadomością:

Polecamy również