Strona główna » Blog » Triumf słodkości i pasji do mody – pierwsza edycja Konkursu dla Blogerów za nami!

Triumf słodkości i pasji do mody – pierwsza edycja Konkursu dla Blogerów za nami!

Jedna to mama-fashionistka, druga zapalona kucharka z zamiłowaniem do słodkości. Marysia i Joanna to pierwsze finalistki konkursu organizowanego przez markę KiK, którego celem jest wyłonienie i docenienie kreatywnych blogerów.

Zwyciężczyniami wrześniowej edycji plebiscytu zostały autorki blogów Life by MARCELKA i Słodko Słodka. Obie dzielą się na nich swoją codziennością, zainteresowaniami i pasjami, co umiejętnie łączą z byciem mamami, żonami i po prostu kobietami.

To właśnie ich wizja wrześniowego tematu, czyli „Wspomnij lato we wrześniu” spotkała się z największym uznaniem internautów i jury, dzięki czemu Marysia Smolarek-Wilińska i Joanna Lendzion otrzymały nagrodę o wartości 2 500 zł.

Oprócz tego, jak co miesiąc, aż do grudnia, kiedy to odbędzie się ostatnia edycja konkursu organizowanego przez KiK, na nagrody w postaci bonu na 100 zł do zrealizowania w którymś z ponad 180 sklepów marki może liczyć pierwsze 10 osób, które jako pierwsze wyślą swoje zgłoszenia – warto się więc pospieszyć.

Tymczasem październikowa edycja trwa w najlepsze. Tym razem blogerzy mogą się popisać inwencją, pokazując, jaki jest ich pomysł na życie w zgodzie z jesienią. Zasady są takie same, jak wcześniej, czyli bardzo proste: w krótkim wpisie liczącym maksymalnie 2000 znaków należy zinterpretować i przedstawić własną wizję danego tematu, czemu mogą towarzyszyć maksymalnie cztery zdjęcia. Pamiętajcie – wszelkie kreatywne i niecodzienne rozwiązania są mile widziane! Szczegóły i regulamin konkursu są dostępne na stronie konkurs.blog.kik.pl.

Patronat medialny ModaiJa

2018-03-14T03:22:16+00:0031 października 2017|Patronaty|