Strona główna » Blog » Trinny i Susannah w Galerii Mokotów

Trinny i Susannah w Galerii Mokotów

Trinny Woodall i Susannah Constantine już po raz drugi odwiedzą Galerię Mokotów. Przez dwa dni stylistki wywrócą do góry nogami życie warszawiaków, wyławiając na ulicach Stolicy uczestników swojego show. 6 i 7 kwietnia (środa i czwartek) o godzinie 17.00 w centralnym punkcie Galerii Mokotów (scena w miejscu fontanny) odbędą się pokazy finałowe.

Wszyscy będą mogli zobaczyć, jak uczestnicy wyglądali przed metamorfozą. Stylistki opowiedzą z czym każdy z nich miał największy problem oraz jak można zatuszować najczęściej popełniane błędy w samodzielnej stylizacji. Wstęp jest otwarty.

Podczas swojego pobytu w Warszawie Trinny i Susannah z pomocą wielu profesjonalistów dokonają niezwykłej przemiany wybranej przez siebie grupy kobiet i mężczyzn. W ciągu zaledwie kilkunastu godzin wyselekcjonowani w ten sposób uczestnicy programu dowiedzą się, jak właściwie dobierać kolory, ubrania i dodatki. Wszystko po to, aby wyglądać atrakcyjnie i czuć się wyśmienicie we własnej skórze!

Efekty będzie można podziwiać 6 i 7 kwietnia w Galerii Mokotów. O godz. 17.00 na specjalnie zaaranżowanym wybiegu pojawią się bohaterowie programu, którzy przeszli metamorfozę pod czujnym okiem Trinny i Susannah. Uczestnicy programu na scenie w Galerii Mokotów po raz pierwszy zobaczą swój nowy image oraz reakcję swojej rodziny i przyjaciół.

Trinny Woodall i Susannah Constantine

Trinny Woodall i Susannah Constantine, foto:MWmedia

2018-03-14T11:28:50+00:005 kwietnia 2011|Styl|

Może zainteresuje Cię również: