Strona główna » Blog » Trinny i Susannah ubierają Kraków

Trinny i Susannah ubierają Kraków

Dwie najsłynniejsze dziennikarki zajmujące się sprawami mody: Trinny Woodall i Susannah Constantine udowodnią 4 i 5 kwietnia 2011 w Bonarka City Center w Krakowie, że każdy może przejść zachwycającą metamorfozę i poczuć się atrakcyjnie.

Kraków to jedno z miast, w którym odbędą się zdjęcia do programu „Trinny i Susannah ubierają Polskę”. Premierowy odcinek programu zobaczymy 21 kwietnia o godz: 21:00 w TVN Style. Przez dwa dni stylistki będą wywracać do góry nogami życie mieszkańców Krakowa. Najpierw wyłowią na ulicy tych, którzy mogliby wyglądać naprawdę dobrze, ale nie potrafią wyeksponować swoich atutów.

Trinny i Susannah z pomocą profesjonalnych makijażystów, fryzjerów, a przed wszystkim dobrze dobranych ubrań dokonają niezwykłej przemiany wybranej przez siebie grupy kobiet i mężczyzn. W ciągu zaledwie kilkunastu godzin uczestnicy programu dowiedzą się, jak z korzyścią dla swojej sylwetki i typu urody dobierać kolory, ubrania i dodatki. Wszystko po to, aby wyglądać atrakcyjnie i czuć się wyśmienicie we własnej skórze!

Efekt metamorfoz będzie można zobaczyć 4 i 5 kwietnia w Bonarka City Center. Na specjalnie zaaranżowanym wybiegu w Palmiarni, tuż przy fontannie, o godz. 17.00 pojawią się bohaterowie programu, którzy przeszli przemianę pod czujnym okiem stylistek. Wtedy też po raz pierwszy ich nowe „wcielenie” zobaczy rodzina i przyjaciele. A świadkami przemiany będą wszyscy zgromadzeni tego dnia w Bonarka City Center.

Trinny i Susannah na podstawie przeprowadzonych stylizacji wyjaśnią jak do poszczególnych typów sylwetek dobrać garderobę i jak unikać najczęściej popełnianych błędów. Rady popularnych stylistek pomogą więc nie tylko „wybrańcom” na wybiegu, ale i wszystkim klientom centrum.

Trinny Woodall i Susannah Constantine

Trinny Woodall i Susannah Constantine, foto:MWmedia

2018-03-14T11:29:19+00:004 kwietnia 2011|Styl|

Może zainteresuje Cię również: