zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Trenuj jeszcze intensywniej!

Trenuj jeszcze intensywniej!

Wybierając się na siłownię lub fitness zastanawiasz się, jakie buty założyć? Chciałabyś wycisnąć z treningu więcej niż dotąd? Wypróbuj innowacyjne buty Reebok TrainTone stworzone, by formować i wzmacniać kluczowe mięśnie nóg i pośladków podczas treningu! Dzięki nim każdy trening oraz zajęcia fitness będą bardziej efektywne i przyjemne.

Unikalna technologia dwóch balansujących podkładek umieszczonych w podeszwie buta wraz z systemem transferu powietrza, którą stworzono dla rewolucyjnych Reebok EasyTone, została teraz wykorzystana w butach do treningu. Naturalna niestabilność, pojawiająca się pod wpływem działania technologii transferu powietrza, zmusza Twoje mięśnie do bardziej intensywnej pracy. Kiedy trenujesz w butach TrainTone powietrze przechodzi płynnie spod podkładki pod piętą do podkładki w przedniej części stopy. W efekcie TrainTone formuje i wzmacnia kluczowe mięśnie nóg i pośladków.

W celu zwiększenia komfortu ćwiczeń Reebok TrainTone w porównaniu do EasyTone posiadają nieco niższą podeszwę, a przód buta jest bardziej elastyczny, dzięki czemu można utrzymać większą stabilność podczas treningu. Również sportowy wygląd butów Reebok TrainTone, sprawi, że będą lepiej pasować do siłowni czy sali ćwiczeń niż lifestylowe Reebok EasyTone.

Trenuj z TrainTone!
Masz już intensywny plan treningów? Każdemu czasem przyda się niewielka pomoc… Twoim wsparciem będą buty TrainTone Anthlin! Cholewka z syntetycznej siateczki lub skóry to ostatnie słowo w dziedzinie stylu i trwałości. Zastrzyk koloru zapewnią Ci buty TrainTone Anthlin w barwie indian magenta lub w soczyście jagodowym primo purple. Dla miłośników butów treningowych w klasycznym kolorze – połączenie czerni z szarą podeszwą. Dodatkowo wkładka SmoothFit z ukrytymi szwami zminimalizuje otarcia i podrażnienia. Została wykonana z chłonącej wilgoć tkaniny Play Dry, która poprawia wentylację i odprowadza wilgoć. Wszystko po to, by było Ci wygodnie.

Buty TrainTone możesz łatwo połączyć z nową kolekcją odzieży Reebok EasyTone na sezon wiosna/lato 2011, która została stworzona, by formować i wzmacniać kluczowe mięśnie nóg i pośladków z każdym krokiem.

[nggallery id=902]

Cena: Buty Reebok TrainTone Anthlin – 359 PLN

2018-03-14T11:35:13+01:0023 marca 2011|Moda|

Może zainteresuje Cię również: