trener-osobisty-365-dni-z-iwona-majewska-opielka

Trener osobisty. 365 dni z Iwoną Majewską-Opiełką

Recenzja będzie tendencyjna… A to dlatego, że ktokolwiek przeczytał tę książkę i zastosował się do zaleceń w niej zawartych, nie będzie w stanie napisać ani jednego złego słowa.

Jeśli książkę zrozumieliśmy, podeszliśmy do niej otwarcie, z zamierzeniem wydobycia swojego największego potencjału, to nie ma innej opcji, żeby książki nie uznać za swoistą „biblię”. Stosując się do jednego z pierwszych i najprostszych haseł – idei przewodnich, wszystko co werbalizujemy, przesiewamy przez trzy sita – sito prawdy, sito dobra i sito użyteczności.

Zatem popłyną tu same dobre słowa. Na temat dbania o siebie jako o cząstkę wszechświata, uważności w życiu pełnym elektronicznych „czasopożeraczy”, a przede wszystkim pozytywnego myślenia, gdyż to co myślimy, staje się tym co mówimy, a to co mówimy staje się naszą przyszłością.

Po raz kolejny prekursorka polskiej Akademii Skutecznego Działania oraz twórczyni logodydaktyki (spójna koncepcja rozwoju ludzi dostosowana do realiów i mentalności) podarowała czytelnikom cenny skarb.

Jak każda książka Majewskiej – Opiełki zawiera wszystko, co potrzebne do wsparcia indywidualnego rozwoju. W dzisiejszych czasach ludzie coraz częściej szukają terapii lub sposobu na życie, skutecznej w odniesieniu nie tylko do ciała fizycznego.

Dzięki autorce, czytelnik zwraca uwagę na łączność ciała z duchowością i mentalnością. Lektura na cały rok, codzienne dawki są uzależniające (na szczęście)!

Eliza Flaszewska

Od Wydawcy:

„Trener osobisty” to codzienne spotkania z autorką i wykonywanie pod jej okiem kolejnych kroków w kierunku pełniejszego i szczęśliwszego życia. Czytelnik znajdzie tu wszystko, co jest potrzebne do wsparcia indywidualnego rozwoju.

Iwona Majewska-Opiełka – prekursorka i jedna z najciekawszych postaci ruchu rozwoju potencjału człowieka w Polsce. Charyzmatyczna, budząca entuzjazm – inspiruje i porywa do działania. Od 1990 roku w ramach własnej firmy prowadziła szkolenia i doradztwo w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. Jako pierwsza w Polsce prowadziła zajęcia wspierające skuteczne działanie jednostek i firm. Stworzyła spójną koncepcję rozwoju ludzi i organizacji, dostosowaną do polskich realiów i mentalności. Nazwała ją logodydaktyką. Jest psychologiem, specjalistą w zakresie kierowania ludźmi, mentorem, coachem i doradcą dla najwyższej kadry kierowniczej. W 2000 roku założyła w Polsce AKADEMIĘ SKUTECZNEGO DZIAŁANIA. Jest autorką kilkunastu książek.

Trener osobisty. 365 dni z Iwoną Majewską-Opiełką (okładka miękka)
Autor: Majewska-Opiełka Iwona
Wydawnictwo: Oficynka

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”][buybox-widget category=”book” name=”Trener osobisty” info=”wona majewska-opiełka”]

trener-osobisty-365-dni-z-iwona-majewska-opielka[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Podziel się wiadomością:

Polecamy również