zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Tosca Blu w modnych deseniach

Tosca Blu w modnych deseniach

Wzór w panterę, skórę węża czy szkocką kratę to najmodniejsze desenie tego sezonu, które pojawiły się w kolekcji torebek i dodatków włoskiej marki Tosca Blu.

Pantera, wąż, krokodyl
Moda na zwierzęce desenie powraca co kilka sezonów w nieco zmienionej formie. Tej jesieni warto postawić na kilka subtelnych dodatków zdobionych wzorem w panterę czy skórę krokodyla. Może to być np. portfel, apaszka lub baleriny. Decydując się na wężowe skóry, dobrym wyborem będą te w pastelowych odcieniach.

Szkocka krata
W najnowszej kolekcji marki Tosca Blu pojawił się także wzór w kratę. Torebki oraz dodatki z linii Cricket zostały ozdobione kratką w kolorze żółtym i niebieskim. Niezwykle oryginalnie prezentują się modne w tym sezonie buty w męskim stylu z wykończeniami w postaci materiału w kratę.

Dżety i ćwieki
Dżety oraz ćwieki występowały już w poprzednich kolekcjach włoskiej marki jednak w tym sezonie odważne dodatki zdobią nie tylko torebki, ale również kozaki czy biżuterię. Wszystkie modele utrzymane są w stylistyce rocka z przewagą czarnej kolorystyki.

Koronka
Zdecydowanie bardziej delikatnym akcentem kolekcji są torebki oraz buty ozdobione delikatną koronką. Wzór ten powrócił w tym sezonie do łask projektantów mody i występuje w formie finezyjnych kwiatów lub nieregularnych ornamentów. W połączeniu z zamszem prezentuje się niezwykle subtelnie i romantycznie.

Torebki, buty i dodatki z najnowszej kolekcji marki Tosca Blu dostępne są w warszawskim Butiku Tosca Blu (C.H. Promenada). Z całą kolekcja oraz aktualna ofertą Butiku można się zapoznać na stronie: http://www.facebook.com/ButikToscaBlu.

2018-03-14T10:23:49+01:0018 października 2011|Modny drobiazg|

Może zainteresuje Cię również: