Strona główna » Blog » Torebka w wielkim mieście

Torebka w wielkim mieście

Ile czasu, energii i nerwów zajmuje statystycznie kobiecie aktywnej zawodowo szukanie kluczy w torebce? Z naszych doświadczeń wynika, że o wiele za dużo. Mimo rozwoju cywilizacji, udoskonalenia techniki i form komunikacji, nie było mądrego, który zmieściłby w jednym miejscu, to, co zazwyczaj absolutnie niezbędne, a co z syzyfową cierpliwością kobiety starają się zmieścić i utrzymać w należytym porządku ( czytaj: na swoim miejscu) w torebce. Jeśli mamy laptopa lub inne podobne narzędzie, zazwyczaj nosimy dwie torebki, z jednakowym skutkiem czyniąc w nich codzienny kipisz, przy okazji obciążając kręgosłup. I nie ma rady!

Otóż rada jest, a nazywa się dość egzotycznie, bo SUSHI, ale nie w kulinariach ratunek. Ukojenie w zmaganiu się z bałaganem w torebce (torebkach) przyniosą torby na laptopa, o wdzięcznej nazwie modnego ostatnio jedzenia z Dalekiego Wschodu, co sprawdziłyśmy empirycznie.

20121216_NESSI_SHOT_4_0123

Wiosenną kolekcję oryginalnych toreb na laptopa i notebooki SUSHI można określić: elegancka, ponadczasowa, kobieca! Pojawiły się w niej aktualne światowe trendy modowe, które z pewnością zachwycą zwolenniczki minimalistycznego stylu. Wysublimowana klasyczna prostota w połączeniu z oryginalnym wzorem i detalem. Dodatkowo Panie, które stale noszą ze sobą notebooki czy laptopy, o czym pisaliśmy powyżej, nie muszą już obciążać się dodatkową torbą, bo torby są dostosowane do dzisiejszego stylu życia i mogą pomieścić nie tylko komputer, ale także wiele niezbędnych mniejszych i większych damskich drobiazgów ( szminka, puder, perfumy, telefon) ,koniecznych do funkcjonowania.

Naszym zdaniem kobiety praktyczne, nowoczesne i fashionistki zarazem muszą być SUSHI tej wiosny!

20121216_NESSI_SHOT_1_0015

20121216_NESSI_SHOT_2_0062

Cała kolekcja toreb SUSHI : www.mobilefashion.pl

Foto.: Ewelina Petryka/ PRomotion Instytut s.j.

2018-03-14T08:18:49+00:0016 kwietnia 2013|Modny drobiazg|

Może zainteresuje Cię również: