Strona główna » Blog » Torby Gena na jesień-zimę 2012/2013

Torby Gena na jesień-zimę 2012/2013

Specjalizująca się w projektowaniu i produkcji ekskluzywnych nakryć głowy marka Gena prezentuje zupełnie nowy asortyment – modne skórzane torby i torebki z elementami futra.

Podobne modele można było dotąd zobaczyć tylko na pokazach mody największych światowych projektantów. Od września wybrane modele toreb będą dostępne w sklepie internetowym Geny – www.sklep.gena.pl.

Warto przypomnieć, że pierwszą torbą wyprodukowaną przez GENĘ był PROTEST BAG – mufko-plecak zaprojektowany w ubiegłym roku przez znanego stylistę – Tomasza Jacykowa. Torba GENA by Jacyków została wystawiona na charytatywnej aukcji w czasie balu Gwiazdy Dobroczynności, a pieniądze z jej sprzedaży zasiliły konto Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce, która wspiera edukację dzieci niepełnosprawnych.

Obecnie w asortymencie GENY znajduje się kilkanaście modeli torebek na różne okazje. Niezmiennie – tak jak inne produkty tej marki – charakteryzuje je najwyższa jakość, dbałość o detale oraz światowy design.

Z torbą marki GENA na ramieniu nie sposób nie zostać zauważonym na ulicy. Zdecydowanie należą one do produktów przyciągających wzrok i wyróżniających ich właścicielkę/właściciela.

[nggallery id=3303]

2012-08-31T09:08:22+00:0031 sierpnia 2012|Modny drobiazg|

Może zainteresuje Cię również: