torba Keepall

Lśniąca torba Keepall z kolekcji Louis Vuitton wiosna-lato 2019

Moda na błyszczące, odblaskowe i holograficzne materiały to jeden z najgorętszych trendów sezonu. Podążył za nim również Virgil Abloh, który niedawno zaprezentował klasyczną torebkę Keepall w ramach kolekcji Louis Vuitton SS19.

Modna, błyszcząca niczym cukiereczek – choć subtelnie – a przy tym szykowna, reklamowana jest jako jeden z najgorętszych produktów, które trafią na rynek w tym sezonie.

Torebka Keepall wpisuje się również w nurt vintage design (premiera w 1930 roku), nie dziwi zatem, że współczesna wersja wygląda niemal jak antyk. Dominujące jest tu plastikowe zastosowanie monogramu LV, dodatkowo ozdobione gładkim wykończeniem i przezroczystym, ale uzupełniającym się plastikowym łańcuchem. Sam Abloh promuje torebkę pojawiając się z nią na imprezach towarzyskich, na czerwonym dywanie, a nawet na lotnisku.

Oczywiście, jak na współczesne czasy przystało, projektant obnosi się z torbą w mediach społecznościowych, a dzięki serii zdjęć na Instagramie torebka LV Keepall zyskała ogromną popularność wśród celebrytów, jak i wszystkich, którzy mogą sobie na taki gorący towar pozwolić. Sama diva Hollywood, Paris Hilton, przyznała: „Ta torba jest niezbędna w moim życiu!

Torebka LV Keepall powinna pojawić się na rynku na początku 2019 roku.

torba Keepall

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

“oil-spill”

Post udostępniony przez @ virgilabloh

Podziel się wiadomością:

Polecamy również