Torba dopasowana do kobiecych potrzeb

Kobiece i lekkie wzory kwiatowe zagościły na wyjątkowej linii toreb marki GOSHICO. Finezyjny haft to delikatna ozdoba eleganckiej torby z popielatego filcu – idealny pomysł na subtelne ożywienie codziennej kreacji.

Marka GOSHICO wychodzi naprzeciw potrzebom współczesnej kobiety – przygotowała idealną torbę do noszenia przez cały dzień – do biura i na wieczorne spotkanie. Chciałam, by te torby – zarazem eleganckie i stonowane – stały się wyjątkowym dodatkiem do kostiumu, białej koszuli czy marynarki. Wzór jest bardzo kobiecy, a inspiracja folkiem, który zazwyczaj nie kojarzy się ze strojem biznesowym, wysublimowana i nie narzucająca się – przyznaje Małgo Kotlonek, projektantka GOSHICO. Wypukły, misternie haftowany, stworzony z najwyższej jakości nici wzór to przypomnienie typowych motywów folkloru kaszubskiego w nowoczesnym wydaniu. Seria toreb KASZUBY jest jednym z elementów najbardziej rozpoznawalnej kolekcji GOSHICO – NEW FOLK, szeroko docenianej w kraju i zagranicą.
Torba GOSHICO spełnia najwyższe oczekiwania również pod względem funkcjonalności i jakości wykonania. Wnętrze zostało tak zaprojektowane, by dzięki zamykanym na suwak kieszonkom szybko odnaleźć klucze, czy telefon komórkowy. Torby są lekkie, a zarazem pojemne – pomieszczą dokumenty i wiele niezbędnych drobiazgów potrzebnych przez cały dzień pobytu poza domem. Miłośniczki akcesoriów GOSHICO również i tym razem ucieszą się standardową już dla wszystkich torebek marki, satynową podszewką o soczystym kolorze.

[nggallery id=816]

 

Podziel się wiadomością:

Polecamy również