zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Top Secret kolekcja wiosna 2012

Top Secret kolekcja wiosna 2012

Wejdź do świata mody by wyrazić siebie! Marka Top Secret zachęca w tym sezonie do otwartości, akceptacji siebie i stylizacyjnych poszukiwań. Droga tych poszukiwań wiedzie przez modę, a efektem jest wyrażenie siebie przez sposób ubierania.

W kampanii Top Secret na wiosnę 2012 przed obiektywem Szymona Brodziaka stanęły trzy zupełnie różne modelki: Marzena Pokrzywińska, Dorota Czaja, Michalina Manios. Koncepcja sesji opierała się na ukazaniu ich wyjątkowych osobowości. Choć wszystkie wystąpiły w takich samych ubraniach Top Secret, Troll i Drywash zachowały swój indywidualny styl.

Marzena, rudowłosa pełna uroku osobistego dziewczyna o charakterystycznej urodzie, która wystąpiła w kampanii Top Secret przed rokiem, została pokazana jako piękna i silna kobieta ; Dorota – tancerka, aktorka – twarz marki w minionym sezonie wcieliła się w zmysłową uwodzicielkę. Dołączyła do nich intrygująca osobowość ostatnich miesięcy – Michalina, której pojawienie się w Top Model i trzecie miejsce w programie wywołało spore poruszenie… Michalina pokazała wszystkim swoją otwartość, odwagę i to, że potrafi walczyć o swoje marzenia. W kampanii Top Secret prezentuje swój autentyzm i niezależność..
Tym trzem, tak różnym pięknym i seksownym kobietom towarzyszy w kampanii jeden- ten sam – niepokorny mężczyzna, Hadrien Bal, co jeszcze bardziej podkreśla zmysłowy charakter sesji.

Kampania ma być inspiracją dla wszystkich, którzy chcą wyrazić siebie przez sposób ubierania ( choć nie tylko!) Prowokuje do zabawy strojem, otwartości, wędrówki po świecie mody, zarówno odważnych eksperymentów jak i spokojnych poszukiwań własnego stylu.

Część zdjęć kampanii express yourself , zyskała w fotografiach Szymona Brodziaka specjalną nowoczesną formę, uzyskana dzięki efektom z innowacyjnego rzutnika Barco FLM HD20,. Zobaczymy je na początku sezonu w kampanii prasowej.

[nggallery id=2346]

2012-01-27T10:54:04+01:0027 stycznia 2012|Moda|

Może zainteresuje Cię również: