Strona główna » Blog » Top Model w Millenium Hall

Top Model w Millenium Hall

Pierwszy odcinek trzeciej edycji polskiej wersji programu Top Model zostanie wyemitowany w TVN już 6 marca o godzinie 21:30.
Materiał został nagrany w maju 2012 roku w Rzeszowie. Stolica Podkarpacia będzie więc tłem wielu scen programu, a większość akcji rozgrywać się będzie w Centrum Kulturalno-Handlowym Millenium Hall. To właśnie na skwerze eventowym Millenium Hall Square stanęła scena wraz z wybiegiem, na którym prezentowały się gwiazdy programu i kandydatki do tytułu Top Model.

Jurorzy i kontrowersyjni prowadzący show – Joanna Krupa wraz ze swoim partnerem Romainem Zago, Michał Piróg, Dawid Woliński, Marcin Tyszka, Katarzyna Sokołowska – byli pierwszymi gośćmi hotelu Hilton Garden Inn Rzeszów. W nagraniu odcinka uczestniczyły również finalistki dwóch wcześniejszych edycji programu, które wraz z modelkami z agencji Millenium Model zaprezentowały kolekcje rzeszowskich projektantów Justyny Półtorak oraz Artura Kochmańskiego. Na wybiegu można było podziwiać także wiosenne kolekcje z salonów w Millenium Hall.

W castingach wzięło udział setki dziewcząt z całego Podkarpacia i Polski. Czy wśród nich jest następna gwiazda modelingu? O tym przekonają się wszyscy ci, którzy 6 marca obejrzą premierę Top Model na kanale TVN.

[portfolio_slideshow id=39277]  
2018-03-14T08:26:47+00:0028 lutego 2013|Świat Kobiet, Uroda|

Może zainteresuje Cię również: