Top 10 modelek 2013 roku

Strona główna » Blog » Top 10 modelek 2013 roku

Top 10 modelek 2013 roku

Która spośród wielu top modelek pojawiała się najczęściej na okładkach czołowych magazynów modowych? Która ma za sobą najwięcej kampanii domów mody? O której z modelek mówiło się i pisało najwięcej? Która zdominowała wybiegi mody, zachwycała swoim stylem, która z nich na długo pozostanie w naszej pamięci? Oto wybrana lista top 10 modelek mijającego, 2013 roku. Uwaga! Są wśród nich i polskie akcenty!

Andreea Diaconu
Pochodząca z Rumunii piękność zdobyła sławę nagą sesją dla magazynu Vogue Paris, po której stała się jedną z najczęściej pojawiających się modelek w serwisie Pinterest.

Andreea Diaconu dla Vogue Paris June/July 2013.

Andreea Diaconu dla Vogue Paris June/July 2013.

Ji Hye Park
Egzotyczna piękność, która niepodzielnie rządzi na wybiegach mody zdobyła sobie uwielbienie fashionistek całego świata również za sprawą swojego codziennego stylu. Modelka już znalazła swoje naśladowczynie!

Ji Hye Park

Ji Hye Park

Magdalena Frackowiak
Polska modelka Magdalena Frąckowiak gwiazdą międzynarodowej sławy! Magda pojawia się na wybiegach pokazów mody największych domów mody i światowych projektantów mody, w edytorialach i na okładkach największych magazynów modowych świata, a także w globalnych kampaniach reklamowych światowych marek. Oto przykład wspaniałej kariery zawsze eleganckiej kobiety!

Magdalena Frąckowiak na okładce portugalskiego wydania magazynu Vogue

Magdalena Frąckowiak na okładce portugalskiego wydania magazynu Vogue

Miranda Kerr
Druga na liście najlepiej zarabiających modelek roku, niekwestionowana gwiazda światowego modelingu. Nieważne, czy pojawia się na wybiegu mody w Paryżu, czy idzie na zakupy ze swoim 2-letnim synkiem, czy występuje w roli businesswoman. Zawsze jest pełna energii, sex-appealu, kobiecości!

Miranda Kerr jako Cicciolina

Miranda Kerr jako Cicciolina

Joan Smalls
Na pewno rzuciło Wam się w oczy nazwisko Joan Smalls. A nawet jeśli nie nazwisko, to już na pewno jej twarz. Portorykańska modelka wyjątkowo często gościła bowiem na okładkach magazynów mody z całego świata, była również gwiazdą pokazów mody Victoria’s Secret 2013.

Joan Smalls na pokazie Wictoria's Secret

Joan Smalls na pokazie Wictoria’s Secret

Candice Swanepoel
Mówiąc o Victoria’s Secret nie sposób pominąć czołowego „Aniołka” marki – Candice Swanepoel. To jedno z najgorętszych nazwisk światowego modelingu!

Candice Swanepoel dla magazynu Interview Germany

Candice Swanepoel dla magazynu Interview Germany

Edita Vilkeviciute
Nazwisko, na którym łamią sobie język niemalże wszyscy na świecie, ale które należy koniecznie zapamiętać! W 2013 Edita znalazła się między innymi na jednej z najlepszych okładek roku magazynu Vogue Paris, a także w niezapomnianym edytorialu inspirowanym klimatem retro erotyki dla magazynu Lui.

Edita Vilkeviciute by Mario Testino dla Vogue Paris, październik 2013.

Edita Vilkeviciute by Mario Testino dla Vogue Paris, październik 2013.

Sasha Luss
Na wybiegach pokazów mody, na ulicy, na okładkach magazynów modowych – Sasha zdobywa serca fashionistek i miłośników piękna swoją oryginalną urodą i wyjątkową blond fryzurą. To nazwisko, które należy zapamiętać!

Sasha Luss

Sasha Luss

Emily Ratajkowski
Kolejne, polsko brzmiące nazwisko. To ona wystąpiła w słynnym klipie Blurred Lines, dzięki czemu Emily Ratajkowski w ciągu niespełna roku ze znanej zaledwie nielicznym dziewczyny stała się pop kulturalnym fenomenem roku! Czy trzeba dodawać więcej?

Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski

Cara Delevingne
Uwielbienie dla tej modelki przybiera już rozmiary swoistego kultu! Dla przykładu, tylko w serwisie Instagram Cara ma już 3,4 miliona obserwujących fanów, a liczba ta z dnia na dzień rośnie! To także jedna z najlepiej zarabiających modelek, najczęściej wyszukiwanych w Google, najczęściej fotografowanych przez paparazzi… i takich przykładów można by mnożyć i mnożyć. Po prostu – Cara Delevigne jest tylko jedna i jest wielka!

Queen Delevingne: Cara covers Vogue Australia shot by Benny Horne.

Queen Delevingne: Cara covers Vogue Australia shot by Benny Horne.

A może macie własne typy top modelek mijającego roku? Podzielcie się nimi w komentarzach! Chętnie rozpoczniemy dyskusję na ten temat!

Zobacz również: 10 najlepiej zarabiających modelek 2013 roku!

źródło: Fashionising.com

2018-03-14T07:41:11+00:0028 grudnia 2013|Gwiazdy, Uroda|