zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » TOMS x Joshua Coombes – festiwal sztuki, który wspiera bezdomnych!

TOMS x Joshua Coombes – festiwal sztuki, który wspiera bezdomnych!

Od początku swego istnienia TOMS wierzy w lepsze jutro, dlatego w sezonie wiosna-lato 2019 zaprosił do współpracy najbardziej inspirujących aktywistów, którzy zajmują jasne stanowisko w sprawach ważnych nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim dla całego świata.  
Jedną z takich osób jest Joshua Coombes, londyński fryzjer, który jest pomysłodawcą akcji #DoSomethingForNothing. Oferuje darmowe strzyżenie bezdomnym mężczyznom oraz kobietom, którzy mogą podzielić się swoimi historiami na specjalnie stworzonym kanale na instagramie @dosomethingfornotehing, obserwowanym już przez 66 400 ludzi z całego świata.
Co najważniejsze, marka TOMS wraz z Joshua Coombes oraz Light Noise Art już w marcu zorganizuje festiwal sztuki w europejskich miastach oraz na ulicach, gdzie problem bezdomności jest szczególnie dostrzegalny. Będzie to Manchester, Berlin, Amsterdam oraz Paryż – wszystko po to, aby podkreślić rolę ludzi w budowaniu lepszego świata.
W wydarzenia będą zaangażowane również miejscowe organizacje charytatywne, które TOMS wesprze finansowo, aby mogły edukować ludzi z problemami oraz pomóc im znaleźć pracę, która pozwoli im na godne życie.
2019-03-13T12:56:02+01:0013 marca 2019|Moda|

Może zainteresuje Cię również: