zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Tomasz Kuchar w okularach Gunnar Optiks

Tomasz Kuchar w okularach Gunnar Optiks

Znany kierowca rajdowy Tomasz Kuchar został twarzą obecnych od marca na polskim rynku okularów marki GUNNAR. Kontraktem objęty jest również cały team wielokrotnego mistrza Polski w rajdach samochodowych, a także jego Akademia Bezpiecznej Jazdy. Według pierwszych ustaleń kooperacja potrwa do końca sezonu 2011.

Jestem zachwycony możliwością współpracy z taką firmą jak GUNNAR Optiks Polska, która ma w swojej ofercie produkty dbające o nasz wzrok. Te niesamowite okulary pomagają nam nie tylko podczas pracy przed monitorem komputera, czy też ekranem TV, ale są także pomocne podczas jazdy samochodem, szczególnie w bardzo trudnych warunkach pogodowych – mówi Tomasz Kuchar.
Jesteśmy niezmiernie dumni z tego, że udało nam się nawiązać współpracę z takim specjalistą w swojej dziedzinie jak Tomasz Kuchar. Nie jest to jednak koniec niespodzianek, które szykujemy. Planujemy rozpocząć wspólne działania również z innymi ekspertami z różnych dziedzin kultury i sportu, w ramach promocji marki GUNNAR na polskim rynku – mówi Łukasz Karnas z GUNNAR Optiks Polska.

Już niebawem będzie można kupić specjalne okulary GUNNAR, pozwalające na zniwelowanie negatywnych efektów wynikających z długiego korzystania z ekranów neonowych – telewizorów oraz monitorów komputerowych. Produkty renomowanej marki wyróżniają się lżejszą konstrukcją oraz ulepszonymi szkłami, posiadającymi aż czternaście specjalnych filtrów. Okulary GUNNAR cieszą się ogromnym zainteresowaniem konsumentów w Niemczech oraz w Stanach Zjednoczonych, gdzie twarzą marki, a także jej współudziałowcem jest znany na całym świecie raper 50 Cent.
Dla polskich odbiorców okulary GUNNAR będą do nabycia w ramach dwóch kolekcji – dedykowanej pracownikom biurowym „Office” oraz „Gaming” dla graczy komputerowych oraz konsolowych.

[nggallery id=910]

GUNNAR Optiks to grupa ekspertów, którzy są jedynym na świecie dystrybutorem okularów zapobiegającym chorobie CVS. Okulary GUNNAR dedykowane są osobom przebywającym wiele godzin przed komputerem – zarówno graczom, jak i pracownikom biurowym.

2011-11-11T13:44:51+01:0024 marca 2011|Styl|

Może zainteresuje Cię również: