Strona główna » Blog » To twój sezon Pani Zimo

To twój sezon Pani Zimo

Królewna Śnieżka, a może typ południowy? Każda z tych pań prezentuje liczną grupę Zim. Wyróżniają je ciemne włosy, choć zdarzają się i zimy o niemalże białych włosach. Ich oczy zazwyczaj są ciemnobrązowe, ciemnoniebieskie czy też szarozielone lub szarobłękitne. Z pośród wszystkich typów kolorystycznych to właśnie zimy są najbardziej kontrastowe. Jeśli jesteś jedną z nich stworzone dla ciebie są czernie i biele, ostre i zimne odcienie.

Wybierając kolory możesz śmiało postawić na wszystkie, które w swej nazwie zawierają słowo lodowaty lub ostry. Także wszystkie barwy rzeczywiste i ostre będą dla ciebie idealne. Powinnaś za to porzucić pastele i barwy o ciepłym nasyceniu.

Sezon zimowy to Twój sezon. Odnajdziesz się w czerniach, szarościach, metalach srebrzystych. Również ciemny granat i rzeczywisty błękit to kolory dla ciebie. Nie rezygnuj również z zieleni. Szmaragd, rzeczywista zieleń czy też zieleń igieł sosny to kolory, w których z pewnością będzie ci dobrze. Także wielbicielki fioletu znajdą coś dla siebie. Królewski fiolet to idealny kolor dla zim. Podobnie jak, modny w tym sezonie, bordowy.

Marta Dyba

2018-03-14T09:07:07+00:0021 września 2012|Moda|

Może zainteresuje Cię również: