Thule Revolve

Thule Revolve – maksymalnie odporne na uszkodzenia, skutecznie chronia zawartość

Nowa seria Thule Revolve to walizki stylowe, trwałe, praktyczne, stworzone z myślą o osobach, które dużo podróżują. Zaprojektowano je tak, by były maksymalnie odporne na uszkodzenia i skutecznie chroniły zawartość, a jednocześnie naprawdę dobrze wyglądały..

Stąd zastosowanie starannie wyselekcjonowanego poliwęglanu oraz szeregu dodatkowych zabezpieczeń, m.in. wewnętrznej ramy wzmacniającej czy odpornego na przebicie i otwarcie długopisem zamka.

Walizki Thule Revolve są doskonale przygotowane na wszelkie trudy podróży – odporna na uszkodzenia konstrukcja ze wzmocnionym przednim panelem, usztywnioną ramą i wzmocnionymi narożnikami została zaprojektowana tak, by nowości były trwałe, odporne na uszkodzenia i wygodne w użytkowaniu. Wszystkie modele gwarantują maksymalnie efektywne wykorzystanie przestrzeni „ładunkowej”. Nowości wykonane są w 100% z poliwęglanu (Virgin Polycarbonate), czyli materiału łączącego najwyższą odporność mechaniczną, trwałość oraz doskonały wygląd.

Co ważne, walizki Thule Revolve nie tylko doskonale wyglądają i są wysoce odporne na wszelkie uszkodzenia – projektanci zadbali również o to, by były maksymalnie wygodne i łatwe do prowadzenia podczas przemieszczania się zarówno na gładkich podłogach terminali lotniczych, jak i nierównych, brukowych chodnikach w centrach miast. Teleskopowe, wysuwane rączki pozostają w 100% sztywne i nie kołyszą się, co nie tylko podnosi komfort użytkowania, ale też pozwala na maksymalnie efektywne przekazanie energii do kół. Doskonale dopracowane są również same koła – powiększone tylne bez problemu gładko pokonują wszelkie przeszkody i płynnie toczą się nawet po powierzchniach, które zwykle sprawiają walizkom sporo problemów, takich jak np. grube wykładziny czy bruk. Oczywiście, walizki mają też przednie koła, co pozwala wygodnie przesuwać je np. w kolejce do odprawy czy kasy biletowej.

Wnętrze walizek wyłożone jest miękkim, filcowym materiałem – co nie tylko podnosi komfort użytkowania, ale też skutecznie tłumi wszelkie wibracje i sprawia, że zawartość nie przesuwa się, nie wibruje i nie grzechocze. Oczywiście, każdy model z serii Thule Revolve ma również wbudowane paski kompresyjne, pozwalające na spięcie bagażu i zachowanie porządku. Ważnym atutem nowości są również solidne, bezpieczne zamki – zgodne ze standardem TSA i absolutnie odporne na przebicie.

W skład serii wchodzą 4 modele o różnych pojemnościach – dobrano je tak, by każdy użytkownik mógł wybrać wariant wpisujący się w jego potrzeby. Wszystkie modele dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych: Black (czarny)/ Raven Gray (szary) / Blackest Blue (granat).

Walizka pokładowa Thule Revolve Carry On Spinner – o pojemności 33l, rozmiarach 55 x 35 x 23 cm i wadze 3,8 kg. Cena: 1699 zł.

Walizka pokładowa Thule Revolve Wide-body Carry On Spinner – o pojemności 39l, rozmiarach 55 x 40 x 23 cm i wadze 4,1 kg. Cena: 1849 zł.

Walizka rejestrowana Thule Revolve Spinner 68cm/27″ – o pojemności 63l, rozmiarach 68 x 45 x 28 cm i wadze 5,3 kg. Cena: 2049 zł.

Walizka rejestrowana Thule Revolve Spinner 75cm/30″ – o pojemności 97l, rozmiarach 75 x 51 x 31 cm i wadze 6,4 kg. Cena: 2349 zł.

Wszystkie walizki z serii Thule Revolve objęte są 5-letnią gwarancją.

Więcej informacji na stronie Thule: https://www.thule.com/pl-pl/pl/luggage/thule-revolve-collection

Podziel się wiadomością:

Polecamy również