THE LOOK OF THE YEAR 2013 – Lista Finalistek

Strona główna » Blog » THE LOOK OF THE YEAR 2013 – Lista Finalistek

THE LOOK OF THE YEAR 2013 – Lista Finalistek

Tegoroczna gala finałowa konkursu THE LOOK OF THE YEAR 2013 odbędzie się 24 sierpnia 2013 (sobota) o godz. 20:00 w Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Retransmisja finału w TVP2 w czwartek, 29 sierpnia o godz. 21:00.

THE LOOK OF THE YEAR to najstarszy i najbardziej prestiżowy konkurs dla modelek. Celem przewodnim konkursu jest wyselekcjonowanie i wypromowanie nowych twarzy w świecie modelingu. Laureatka THE LOOK OF THE YEAR otrzymuje kontrakt z renomowaną agencją modelek.

Światowy finał THE LOOK OF THE YEAR 2012 we Włoszech wygrała reprezentantka Polski, Angelika Lipa. Pokonała ona 70 modelek z całego świata. Angelika w nagrodę otrzymała kontrakt z renomowaną agencją modelek w Mediolanie.

W 2010 roku, decyzją międzynarodowego jury wygrała kandydatka z Polski, 16letnia Karolina Mikołajczyk. Rozpoczęła tym samym karierę u najlepszych: Roberto Cavalliego,Calvina Kleina, Alviero Martiniego.

Edycja ogólnopolska to prestiżowa i ekskluzywna impreza utrzymana w klimacie fashion i glamour. Podczas pokazu finałowego wybierana jest modelka THE LOOK OF THE YEAR, reprezentantka Polski w światowym konkursie. Na gali finalistki prezentują się w kolekcjach najbardziej znanych i cenionych projektantów mody oraz marek odzieżowych.

Do udziału w tegorocznej edycji zaprosiliśmy: Macieja Zienia, duet Paprocki&Brzozowski, duet Bohoboco, Arkadiusza Taraskę oraz gwiazdy muzyczne Martę Podulkę i Natalię Lesz. Finałową galę poprowadzi Tomasz Kammel. Retransmisję z gali finałowej THE LOOK OF THE YEAR 2013 wyemituje TVP2.

01. Marta Januszaniec

04. Agnieszka Misiak

06. Sylwia Gawron

14. Magdalena Tokarczyk

LISTA FINALISTEK THE LOOK OF THE YEAR 2013

1. Marta Januszaniec Warszawa
2. Nikola Celeban Szczecin
3. Samanta Szreder Słupsk
4. Agnieszka Misiak Gliwice
5. Domingas Santana Antonio Brodnica
6. Sylwia Gawron Siedlce
7. Marta Milewska Białystok
8. Aleksandra Jarecka Lublin
9. Estera Kos Busko – Zdrój
10. Klaudia Rajnert Łódź
11. Agnieszka Grzywacz Frombork
12. Urszula Szczepańska Włocławek
13. Karina Nowak Żory
14. Magdalena Tokarczyk Kielce
15. Maria Stępień Niemce

Wydarzenia towarzyszące tegorocznej edycji THE LOOK OF THE YEAR:

21 sierpnia 2013 o godz. 18:00 w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi odbędą się pokazy młodych projektantów „Premiere Runway” pod patronatem trzech uczelni artystycznych: ASP w Łodzi, MSKPU w Warszawie i Politechniki Łódzkiej.

20 sierpnia 2013 o godz. 11:00 odbędzie się oficjalne otwarcie wystaw studentów Wydziału Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów Politechniki Łódzkiej w galerii Off Piotrkowska.

Współorganizator: Miasto Łódź

Partner główny: Meva Fashion

Partner regionalny: Województwo Łódzkie

Partnerzy: Double Tree by Hilton, Liu Jo, Visti, VOVA Lingerie, Adrian Fabryka Rajstop, Schwarzkopf Professional, Sephora, Pandora, Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi, Politechnika Łódzka, MSKPU, Off Piotrkowska, Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi, Restauracja Żurawina

Media: TVP2, VIVA, VIVA Moda, Wirtualna Polska, AleModelki, Kobieta.WP.pl, Conceptshop.pl, Radio ESKA, BeModels.pl;

Więcej informacji na www.thelookoftheyear.pl oraz na www.facebook.com/TheLookOfTheYearPolska

2018-03-14T08:02:45+00:0012 sierpnia 2013|Uroda|

Może zainteresuje Cię również: