zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Testujemy: Plecak na laptopa firmy CASE LOGIC

Testujemy: Plecak na laptopa firmy CASE LOGIC

W tym roku absolutnym hitem są plecaki! Zarówno te zastępujące torebki, jak i te do przenoszenia laptopów.

Laptopy to urządzenia, które z założenia są zaprojektowane do tego, aby je przenosić. Nie ma obawy, że plecak jest nieodpowiednim środkiem do transportu laptopa. Ma za zadanie chronić nasze urządzenie przed ewentualnym uszkodzeniem podczas przenoszenia. Plecak firmy CASE LOGIC nadaje się do tego idealnie.

Duża pojemna kieszeń na laptopa, do tego w części tylnej dwie płaskie, z usztywnieniem na dokumenty. Kieszonki na kolejny mobilny sprzęt – smartfona. Na zewnątrz dwie kieszonki zapinane na zatrzask (przeznaczone na zasilacz, mp3, długopisy, pamięć USB i inne drobne akcesoria) bardzo wygodne, oraz od strony pleców mała kieszonka zapinana na zamek, na najważniejsze drobiazgi.

Wszystkie uchwyty zamków i końcówki pasków wykonane są z bardzo dobrej jakościowo skóry. Posiada regulowane paski na ramiona, które zapewnią wygodę noszenia.

Doskonały dobór materiału i koloru – szarość idealnie skomponowana z naturalnym brązem skóry. Wygodny w noszeniu – dobrze układa się na plecach, lekki – choć usztywniony.

Na ten plecak jest gwarancja, ale chyba nigdy z niej nie skorzystacie. Podczas ostrej, górskiej zaprawy plecak sprawował się odealnie, nie tylko chronił laptopa, ale i przydał się do przenoszenia mnóstwa, jak zwykle potrzebnych rzeczy i nic, ale to nic mu się nie stało.

Etui, torba czy plecak? Wybór zależy oczywiście od preferencji oraz po części od naszego stylu życia. Dla aktywnej, młodej osoby idealnym rozwiązaniem do przenoszenia jest właśnie plecak na laptopa.

Eliza Flaszewska

Case Logic LODP115 Backpack / dla laptopów 15.6”/ LoDo Daypack/

Zobacz również: moda na plecaki!

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej!

[yasr_overall_rating]

2016-06-03T22:29:15+01:003 czerwca 2016|Modny drobiazg, Testy|

Może zainteresuje Cię również: