Strona główna » Blog » Testerki wierności – prowokują czy wykrywają zdradę?

Testerki wierności – prowokują czy wykrywają zdradę?

Pojawił się nowy zawód! Testerka wierności to osoba, która może sprawdzić, czy Twój partner, narzeczony lub mąż nie ma ochoty na „skok w bok”. Jedno jest pewne: zatrudnienie testerki świadczy o tym, że w związku źle się dzieje. Podobnie jest w serialu dokumentalnym „Zdrada”, którego 11. sezon emitowany jest obecnie na kanale CBS Reality. W dni powszednie o godzinie 21.00 widzowie mogą poznać sekrety bohaterów, którzy odważyli się zdradzić swoich partnerów, ale niedostatecznie dobrze się ukrywali. A jak to wygląda w prawdziwym życiu? Co robi testerka wierności, by odkryć skłonność do zdrady?

Jedną z firm zajmujących się testowaniem wierności jest Facegoogle. Na stronie agencji znajduje się opis działań, niewielka galeria osób, które można zatrudnić (w rzeczywistości do wyboru jest ich znacznie więcej) i zapewnienia o skuteczności. Wynająć można zarówno kobietę, która sprawdzi podejrzanego męża (nazywanego figurantem), jak i przystojniaka, który zweryfikuje uczciwość narzeczonej. Pod względem etycznym, zawód ten wciąż budzi wiele wątpliwości. W końcu działania testerki to w pewnym sensie prowokacja, stworzenie sztucznej sytuacji, do której być może w prawdziwym życiu nigdy by nie doszło!

Kobiety pracujące w tym zawodzie dostają przede wszystkim teczkę z informacjami o podejrzanym mężczyźnie. Są tam głównie dane o jego pracy, hobby, tym co lubi. Testerka nie ma doprowadzić do fizycznej zdrady, ma jedynie pokazać, że dany mężczyzna chciałby, żeby ona miała miejsce. Wtedy wystarczy nagranie z kamery w hotelu, sms-y, nieprzyzwoity mms – i od razu wiadomo, że mąż ma ochotę na skok w bok, a narzeczony być może nie wytrwa w wierności nawet do ślubu.

Testerki muszą posiadać wiele umiejętności. Przede wszystkim powinny umieć wcielać się w różne role. Czasem muszą być kobietą wampem, czasem – nieśmiałą i skromną dziewczyną. Bywa, że muszą jeździć za „figurantem” po hotelach w całej Polsce, by w końcu go skusić. Czekają, aż zdobędą dostateczny dowód i wtedy ich zadanie się kończy. Zwykle to detektyw z agencji przekazuje informację o przebiegu zadania osobie, która wynajęła testerkę.

Jak widać sposoby, by dowieść niewierności ukochanej osoby są przeróżne. Można zdecydować się na współpracę z profesjonalną firmą, oferującą usługi pięknych kobiet, które sprawdzą, czy i jak łatwo można namówić naszego partnera do skoku w bok. Można też niczym w serialu dokumentalnym „Zdrada” poprosić o pomoc znanego prezentera telewizyjnego z zaufaną ekipą detektywów. Ten team nikomu nie przepuści i wykryje każde oszustwo!

[nggallery id=4396]

11. sezon serialu dokumentalnego „Zdrada” od 1 marca w dni powszednie o godzinie 21.00 na kanale CBS Reality!

2013-03-25T14:13:35+00:0025 marca 2013|Świat Kobiet, Związki|

Może zainteresuje Cię również: