zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Test kosmetyku: Macadamia Oil Treatment

Test kosmetyku: Macadamia Oil Treatment

Lekka wersja

Lekka wersja Healing Oil Treatment przeznaczona do wszystkich typów włosów, w szczególności do włosów cienkich. Mgiełka absorbowana jest przez włosy zapewniając optymalne nawilżenie, długotrwały połysk, ochronę i łatwość ułożenia.

Włosy są delikatne i jedwabiste w dotyku, miękkie i łatwo poddające się stylizacji. Olejek nie przetłuszcza włosów!! Włosy pachną cały dzień, intensywnym, głębokim zapachem orientu. Nie ma mowy o splątywaniu się włosów ani i kołtunach. Po wysuszeniu włosy lśnią satynowo. Widoczne optymalne wygładzenie. Jest bardzo wydajny.

przeznaczona do wszystkich typów włosów, w szczególności do włosów cienkich. Mgiełka absorbowana jest przez włosy zapewniając optymalne nawilżenie, długotrwały połysk, ochronę i łatwość ułożenia.

Włosy są delikatne i jedwabiste w dotyku, miękkie i łatwo poddające się stylizacji. Olejek nie przetłuszcza włosów!!

Włosy pachną cały dzień, intensywnym, głębokim zapachem orientu. Nie ma mowy o splątywaniu się włosów ani i kołtunach. Po wysuszeniu włosy lśnią satynowo.

Widoczne optymalne wygładzenie.

Jest bardzo wydajny.

Autorka: Ula Nawrat

Marka: Macadamia

Nazwa: Oil Treatment

Przeznaczenie: Wszystkie rodzaje włosów, w szczególności cienkie

Zapach: Oczarowujący!!

Konsystencja: Lekka mgiełka

Aktywne składniki: Olej z orzechów macadamia, używany od setek lat przez Aborygenów, jako środek zdrowotny, Olej arganowy, bogaty w kwasy Omega

 

2018-03-14T09:46:46+01:0019 kwietnia 2012|Kosmetyki, Testy|

Może zainteresuje Cię również: