Strona główna » Blog » Ten dżentelmen sprawi, że poczujesz się prawdziwą kobietą!

Ten dżentelmen sprawi, że poczujesz się prawdziwą kobietą!

Szarmancki, obyty, elegancki i zawsze dobrze ubrany. Oto Tim Gunn – amerykański guru mody! Tym razem pomaga szarym myszkom przeistoczyć się w pewne siebie, piękne i silne kobiety. Program „Tim Gunn radzi” w weekendy o 17:00 oraz dni powszednie o 9:00 na kanale Club TV.

Ten nieskazitelnie ubrany, konserwatywny mężczyzna ma znacznie większą fantazję, niż się spodziewasz!

Widzowie show „Projekt: Kreator mody” dobrze go znają jako mentora aspirujących projektantów: mężczyznę o nienagannych manierach i stroju, potrafiącego jednym celnym zdaniem dodać uczestnikowi skrzydeł lub zrównać jego projekt z ziemią.

Tim Gunn powraca jako gospodarz własnego programu, w którym pomaga zwykłym kobietom odnaleźć ich styl. Kompletuje bazową garderobę, udziela wskazówek, jak kupować, jak dobrać właściwy rozmiar, dopasować strój do sylwetki, wieku, okoliczności. Ma talent do pomocy zwłaszcza tym bezradnym, wpadającym w przeróżne, często zaskakujące modowe tarapaty.

Tim wykorzystuje przy tym swoje przeszło 20-letnie doświadczenie w roli szefa wydziału projektowania mody w najważniejszej obecnie szkole projektowania w USA, Parsons The New School of Design.

[nggallery id=3324]

„Tim Gunn radzi” w weekendy o godz. 17:00 oraz w dni powszednie o 9:00 tylko na kanale Club TV.

2012-09-04T11:53:21+00:004 września 2012|Styl, Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: